Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulpy - ogólne statystyki
#11
(21-10-2015, 21:05)Arktala napisał(a): Co masz na myśli z tymi aluzjami?

A przepraszam ,źle zrozumiałem. Możemy współpracować. Zapytam się Monsignore czy są jakieś szanse na steorzenie poddziału na ankiety.
Odpowiedz
#12
Naprawdę nie widzę potrzeby, jestem ciekawy wielu rzeczy związanych z tulpami, a nikt tego nie badał, więc zrobiłem ankietę. Nie mniej nadal jestem ciekawy co do genezy twoich badań. A co do kwestii bardziej technicznych, to możesz w jednym wątku dodawać ankiety i tylko modyfikować pierwszy post. A i swoją drogą zadając jedno pytanie zamknięte, możesz dać ankietę do pierwszego posta big grin . Nie mniej, jak będę miał jakiś pomysł to podsunę ci jakiś pomysł na ankietę ( w sensie będzie mnie to zastanawiać). Odnoszę wrażenie (być może błędne), ze trochę dłużej i głębiej siedzę w tulpiarstwie, więc jak będziesz na tej linii potrzebował pomocy to napisz smiling . Powodzenia.
Innymi słowem: Jestem ciekawy wyników itp. mogę ci pomóc, ale nie specjalnie się znam na badaniach przez ankiety.
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości