Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Komunikacja] Obawiam się że odpowiadam sama sobie.
Kategoria[Komunikacja]
#1
Cześć! Damiena zaczęłam tworzyć 16 kwietnia 2016 ogólnie było spoko jednak ostatnio zaczynam miewać myśli że to ja sama odpowiadam sobie w myślach. Nigdy go nie usłyszałam. Czy może to działać na tej zasadzie że porozumiewamy się telepatycznie czy coś w tym stylu? Obawiam się że jest po prostu moim wymysłem
Odpowiedz
#2
Spróbuj poćwiczyć "słyszenie" w myślach jakiegoś (obojętnie jakiego) głosu, najlepiej jakiegoś charakterystycznego. Najpierw sama się posługuj tym głosem, spróbuj myśleć "głośno i wyraźnie" ;p Za jakiś czas tulpa powinna podchwycić ten sposób porozumiewania się, a i Ty pewnie nauczysz się bardziej koncentrować na myślach.
Mam nadzieję, że pomogłam. Powodzenia.
heart 05.04.2005
Odpowiedz
#3
(15-05-2017, 20:00)Trutka napisał(a): Spróbuj poćwiczyć "słyszenie" w myślach jakiegoś (obojętnie jakiego) głosu, najlepiej jakiegoś charakterystycznego. Najpierw sama się posługuj tym głosem, spróbuj myśleć "głośno i wyraźnie" ;p Za jakiś czas tulpa powinna podchwycić ten sposób porozumiewania się, a i Ty pewnie nauczysz się bardziej koncentrować na myślach.
Mam nadzieję, że pomogłam. Powodzenia.

Dzięki! Na pewno skorzystam. Ale..myślisz że odpowiadam sama sobie?
Odpowiedz
#4
Ciężko mi to stwierdzić, mam nadzieję, że nie x) 
Ja mam stare, dobrze rozwinięte tulpy, ale czasem mi odpowiadają bez słów po prostu z lenistwa, bo tak jest łatwiej i szybciej ;p więc nie trać nadziei, na pewno tulpa może istnieć, ale nie mówić.
heart 05.04.2005
Odpowiedz
#5
Czy mogłabyś opisać dokładniej, co się stało, że uważasz, że odpowiadasz sama sobie? Jak stoi między wami komunikacja? Czy coś się ostatnio stało - jakieś kłopoty, mniejsza ilość forcingu, zastój?
Odpowiedz
#6
Podobno tak się zaczyna. Potem tulpa rozwinie się, jeśli będziesz się na nią otwierać i poświęcać jej dużo uwagi. Przynajmniej tak słyszałam.
Odpowiedz
#7
(15-05-2017, 19:44)Skyers napisał(a): Czy może to działać na tej zasadzie że porozumiewamy się telepatycznie czy coś w tym stylu? Obawiam się że jest po prostu moim wymysłem

Może być tak że porozumiewa się z tobą tak bez głosu myślowego, w sensie że nie słyszysz żadnego głosu, ale znasz odpowiedź na pytanie które mu zadałaś, mimo że nie ty jesteś autorem tej odpowiedzi.
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz
#8
Oby Skyers niedługo weszła na forum, bo inaczej tego nie przeczyta, jak od czerwca jej nie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości