Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autohipnoza do celów tulpomancji
Natrafiłem ostatnio na coś interesującego i chyba nawet namówiłem host, żeby spróbować. Chodzi o dość krótki (jak na poradnik) tekst gościa nickiem Linkzelda. Po angielsku, ale Linkzelda to nie Mark Twain, więc masakry nie ma: http://www.mediafire.com/view/?m0f2e24plocw22y

Założenie jest dość proste: autohipnoza poprzez czytanie skryptów działa podobnie jak tulpomancja, czyli dzieje się to, w co wierzysz. Albo powtarzasz sobie tak długo, aż uwierzysz. Ma to oczywiście zastosowania poza tulpomancją też, ale mnie chodzi konkretnie o poprawianie relacji tulpa-host.

W poradniku są skrypty, po kolei, najpierw do wprowadzenia się w trans, później do pogłębienia go, następnie do wymówienia celu hipnozy i do wybudzenia się.

Co sądzicie?
Odpowiedz
Czemu nie sprobowac, wyglada calkiem sensownie. Ogolnie hipnozy sa calkiem ciekawym tematem, ale srednio mam z kim probowac takich rzeczy... z autohipnoza jest juz inaczej, przeczytalem sobie poczatek, tekst wyglada na fajnie napisany, wiec pewnie pobawie sie tym w wolnym czasie (jak i ofc przeczytam reszte) ^^ Mysle, ze to calkiem dobry sposob na poprawe tej wiezi, bo teoretycznie duza czesc tworzenia tulpy polega na wierze i autosugestii (a przynajmniej wiele osob tak uwaza, wiec ma to jakies pokrycie).
Restia: / tekst /
Odpowiedz
To jeśli spróbujesz, podziel się może efektami? Ja na pewno gdzieś swoje opiszę.

Tapnięte z urządzenia mobilnego.
Odpowiedz
Chciałby ktoś się wziąść za te skrypty i przetłumaczyć/stworzyć je razem ze mną? Jest to naprawdę duży kawałek tekstu, a i ciężej osiągnąć jakikolwiek stan hipnozy poprzez czytanie tego wszystkiego po angielsku.
Odpowiedz
Hipnoza to ciekawy temat. Kiedyś próbowałam znaleźć coś na temat autohipnozy, ale w naszym języku najwidoczniej czegoś takiego niema. Jak ja żałuje, że w tej chwili, mój angielski jest zbyt słaby, żeby zrozumieć z tego coś więcej niż pojedyncze słowa i wyrażenia.
S Ca Co L A J
~
Co komu do tego, jak i tak mniejsza o to?

Odpowiedz
@Ro wyprzedziłeś mnie z tym wątkiem!
Od dawna myślałem o hipnozie do tulpomancji, jeszcze nawet zanim dowiedziałem się czym dokładnie jest tulpa wpadłem że teoretycznie można by rozdzielić świadomość za pomocą indukcji hipnotycznych (nie, nie rozwijałem tej koncepcji).
Moje podstawowe pytanie to czy host może hipnotyzować tulpę i vice versa. Stosuję autohipnozę by wejść i lepiej widzieć w WL, ale by sprawdzić teorię moja tulpa musi się jeszcze rozwinąć.

@Avatarix
Bardzo chętnie, tylko podstawowy problem- nie chce mi się tego czytać Big Grin
Ale skoro wątek już zaistniał to pewnie coś o tym pomyślę...
Odpowiedz
Ja mogę przetłumaczyć ten poradnik.
Odpowiedz
Mollyier, zrobisz to sam? Moglibyśmy się podzielić tym artykułem, bo i tak krótko to nie potrwa.
Odpowiedz
@Dusty
Hipnotyzować to może za dużo powiedziane ale potrafią przesłać do hosta myśl tak by odebrał ją jak swoją własną (chociaż jak ktoś dobrze wyćwiczony w komunikacji to się pozna, że to nie jego).
Odpowiedz
@Flitter, to wiem, chodzi o coś dużo głębszego niż przesyłanie myśli.  Zamierzam to zbadać, ale jeszcze dużo wody upłynie zanim moja tulpa będzie wystarczająco rozwinięta...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości