Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulpa przyjmująca formę przedmiotu.
#1
Nie mam na myśli tulpy mającęj formę przedmiotu, ale coś w tym stylu:
Uwaga: kucyki; najwyższa forma autyzmu.
Tulpa "wchodząca" w przedmiot.
"Fire washes the skin off the bone and the sin off the soul. It cleans away the dirt. And my momma didn't raise herself no dirty boy."Głębokie jak rów mariańśki.

Jeśli widzisz tak pisaną wiadomość, to nie jest Charos, bo jeszcze go nie słyszę.
Odpowiedz
#2
jestem prawie pewien ze nie jest to mozliwe
Odpowiedz
#3
(10-03-2013, 14:28)Jakob napisał(a): Lyra\ Mogłabym się nałożyć na przedmiot i czuć świat jako on ale pytanie jest... po co?


Z czystej ciekawości. Zawsze jak widzę coś idiotycznego nasuwa się pytanie "A gdyby tak...".

Cytat:Gdy nałożysz tulpę będziesz ją czuć w rzeczywistości bardzo dobrze.

Czyli będzie to uczucie przedmiotu jako tulpę - jej formę, czy przedmiotu, ale intensywniejsze ze względu na relacje?
"Fire washes the skin off the bone and the sin off the soul. It cleans away the dirt. And my momma didn't raise herself no dirty boy."Głębokie jak rów mariańśki.

Jeśli widzisz tak pisaną wiadomość, to nie jest Charos, bo jeszcze go nie słyszę.
Odpowiedz
#4
Nie chodzi o przedmiot. Tulpę można nałożyć jako halucynację(ona też musi chcieć). Można ją widzieć np. jak drugiego człowieka, a także czuć jej dotyk itp.
Odpowiedz
#5
Vic czasem "wchodzi w poduszkę", ale nie tak całkowicie, tylko częściowo, po to, żeby mi się ręka nie męczyła jak go obejmuję całą noc ;D Nawet bez tego dobrze go czuję, ale wrażenie jest niesamowite, jak się budzę w nocy półprzytomna i mogę go objąć jak by był materialny xD
heart 05.04.2005
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości