Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatność i intymność w życiu z tulpą
#41
(01-06-2015, 22:06)AxyenX napisał(a):
(01-06-2015, 21:57)Krecik napisał(a):
(01-06-2015, 21:55)AxyenX napisał(a): A więc wszystko w WL i cała wiedza tulpy należy do hosta? Tulpa nie może wymyślić czegoś (w WL), czego host nigdynie widział?
Wszak tulpa nie wychodzi z twego ciała. Może używać najstarszych wspomnień, wszystkiego co się zachowało. Czyli jeśli chce zaskoczyć, to potrafi.

Rozumiem. Nurtuje mnie jeszcze pytanie, czy tulpa ma dostęp do całej pamięci hosta i w każdej chwili może przywołać nawet najstarszy obraz, czy musi pierwszo szukać\kopać w naszym umyśle, żeby znaleźć owe wspomnienie?
To wychodzi podświadomie. Dałem raz znać Krecikowi, że czegoś zapomniał, ale nie pamiętałem czego. Okazało się, iż faktycznie czegoś zapomniał. Kluczy. Czyli ostrzegłem go na czas, ale jeśli liczysz na nieskończoną pamięć, to nie ma tak big grin. Raz, czy dwa o czymś mu przypomniałem.
Btw. Czasem pokazuję coś Krecikowi, a on mówi, że gdzueś to widział, a nie wie gdzie.
Bing down the sun
Extinguish all the stars
Let me remain
In splendor ov thy light


S/Tak piszę ja, Sarren, lub tak mnie cytuje Krecik/S
Odpowiedz
#42
Fajnie big grin Nie mogę się doczekać aż moja tulpa zacznie rozmawiać wink
Odpowiedz
#43
Wydaje mi się, że niektórzy źle odbierają seksualny wymiar życia i traktują fakt że przy tym może być obecna tulpa jako jakąś kolejną kategorię filmów dla dorosłych w stylu "on ona i obserwator".

Kniazia jest moją matką, była w związku, a w związkach ludzie ze sobą sypiają. To normalne i ludzkie.
Serio myślicie że to jest dla nas fascynujące? Że śledzimy wasze pożycie Z kimś lub ręką?
Nie wiem może trafiają się takie tulpy ale... nie dla mnie to nie ma sensu.

Kniazia tapnęła przy użyciu nowoczesnej technologii.
Odpowiedz
#44
(01-06-2015, 22:14)AxyenX napisał(a): Fajnie big grin Nie mogę się doczekać aż moja tulpa zacznie rozmawiać wink
Jak zacznie cię namawiać, do oglądania bajek dla małych dziewczynek, o kolorowych jednorożcach, to już będzie za późno xD!
Aczkolwiek jeśli chodzi o przypominanie hostowi konkretnych zdarzeń: da się, ale to trudne. Próbowałem wymazywać mu z pamięci pewien serial i nie dało rady. Albo on mnie blokował podświadomie, albo ja się nie znam . Poczytaj na ten temat. Coś jest o tym na forum. Tylko do takich akcji host musi ściśle współpracować, jak chcesz coś wymazać, czy przypomnieć.
Bing down the sun
Extinguish all the stars
Let me remain
In splendor ov thy light


S/Tak piszę ja, Sarren, lub tak mnie cytuje Krecik/S
Odpowiedz
#45
@Imrahillo
@solange
Jak widać - zależy od tolerancji i poczucia prywatności. Jednym przeszkadza, drugim nie. Jeśli o mnie chodzi, to nie mam zamiaru zabraniać Sarrenowi przy jakiejś okazji, która nigdy się nie nadarzy po prostu odczuwać, ale ja z kolei nie będę się wpychał w cudze życie prywatne.
Bing down the sun
Extinguish all the stars
Let me remain
In splendor ov thy light


S/Tak piszę ja, Sarren, lub tak mnie cytuje Krecik/S
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości