Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talenty tulp
#11
Hm, lubię rysować i nigdy nie miałam z tym większych trudności, tylko, że rysuję kompletnie inaczej niż Poem x3 Jak wreszcie dokończę te portrety Poema i Jaskierki, to będziemy mieli porównanie naszych rysunków.
Jeśli mu pomagam, to raczej daję słowne wskazówki, zwłaszcza przy kolorowaniu.
Odpowiedz
#12
Cade umie sprawić(Jako jedyna z moich tulp), żeby Któraś świadomość zakochała się w czymś/kimś(Nie wiem jak to robi, ale robi smiling )
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Odpowiedz
#13
"Któraś świadomość"? Czyli ty też?

A co do talentów: Alba bardzo łatwo może wymyślać nowe melodie. Odgrywa je w WL, ale wymyślić takich utworów to ja nie potrafię. Zapisałbym je, ale nuty to dla mnie język całkowicie obcy undecided
Alba, Toshiro, Gaki, Pikachu i Iria

Patrz poza to, co widać. - Rafiki z Króla Lwa
HAKUNA MATATA!
Odpowiedz
#14
Kiedy tworzyłem Kaina, nadawałem mu cechy wyglądu w jakimś kreatorze mangi. Model trzymał tam gitarę. I w związku z tym Kain ma talent muzyczny, śpiewa świetnie, a pod wpływem niektórych utworów przechodzi coś w rodzaju metamorfozy, znaczy wyrastają mu skrzydła a oczy zaczynają jaśnieć w rytm muzyki wink [Nie obnażaj mnie tak!]
"Nie pytaj świata dokąd zmierza, bo nie daj Boże Ci odpowie"
(To są Unisiaste wyrażenia) [A to wypowiedzi Kayli]
Df = Tulpa, Dm = Tulpamancer
Odpowiedz
#15
Seo ma talent przekonywani mnie jak i innych, a trzeba przyznać, że mnie jest ciężko do czegoś przekonać.

Odpowiedz
#16
Varen jest oryginalnym projektantem ubrań i wnętrz. Dla mnie to czarna magia xD

Wysyłane z mojego Boba
Odpowiedz
#17
£| Varen, ja też czasem projektuję wnętrza! Ubrania rzadziej. |£

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#18
{Zdarzyło mi się zrobić płaszcz i sukienkę dla Aldoni} sukienka cud miód, ale płaszcz to trochę... nietypowy, że tak powiem xD {Pfff} A i dzisiaj zrobił mi niespodziankę. Poszedł do lasu i mnie do wl nie wpuszczał. Po jakimś czasie, za pozwoleniem jaśnie pana {i'm the best B| }, weszłam i zaczął padać śnieg. Varen bierze mnie za rękę i zabrał do lasu, a tam genialana, przytulna leśna chatka *^*
{Niespodzianka! big grin}

Wysyłane z mojego Boba

{Co takiego zdarzyło Ci się zaprojektować, droga Lirian?}

Wysyłane z mojego Boba
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości