Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strach, niepewność?
Kategoria
#11
(12-08-2015, 22:13)Arktala napisał(a): (ten post brzmi odrobinę chamsko za co przepraszam.) Zanim zaczniesz myśleć o tulpach radziłbym ci raczej skontaktować się z odpowiednim lekarzem. Jeśli już stworzysz tulpę (POD WARUNKIEM ŻE SIĘ UPORASZ Z PROBLEMEM) to możesz być cennym źródłem danych na temat tulp, ponieważ twój umysł nie pracuje zupełnie normalnie na płaszczyźnie percepcji, mogłoby to rzeczywiście wpłynąć na tulpę i twoje życie z nią. Swoją drogą przypuszczalnie podczas halucynacji twoja tulpa również by je widziała, ale nie wykluczone, że odróżniałaby je od rzeczywistości i pomogła ci jeśli jest to dla ciebie dotkliwe. Nie mniej odradzam póki masz ten problem i przepraszam jeśli ten post miał negatywny wydźwięk.

Chwileczkę, nie ma co się od razu kontaktować z lekarzem. Halucynacje to normalna sprawa i każdy ich doświadcza. Wszystko zależy od okoliczności i częstotliwości pojawiania się takich. Najpierw chciałabym usłyszeć dokładnie jak to jest.
Odpowiedz
#12
Możesz mieć te halucynacje przez alkohol, gorąco lub niewyspanie. Jeśli żadne z tych... to nie wiem. W każdym razie brzmi to poważnie, chodź może to nie być nic groźnego.
S Ca Co L A J
~
Co komu do tego, jak i tak mniejsza o to?

Odpowiedz
#13
(12-08-2015, 22:28)Athe napisał(a): Możesz mieć te halucynacje przez alkohol, gorąco lub niewyspanie. Jeśli żadne z tych... to nie wiem. W każdym razie brzmi to poważnie, chodź może to nie być nic groźnego.
Nawet bez żadnej konkretnej przyczyny możemy doświadczyć złudzenia w ciągu dnia.
Odpowiedz
#14
(12-08-2015, 22:16)LilyOo napisał(a):
(12-08-2015, 22:13)Arktala napisał(a): (ten post brzmi odrobinę chamsko za co przepraszam.) Zanim zaczniesz myśleć o tulpach radziłbym ci raczej skontaktować się z odpowiednim lekarzem. Jeśli już stworzysz tulpę (POD WARUNKIEM ŻE SIĘ UPORASZ Z PROBLEMEM) to możesz być cennym źródłem danych na temat tulp, ponieważ twój umysł nie pracuje zupełnie normalnie na płaszczyźnie percepcji, mogłoby to rzeczywiście wpłynąć na tulpę i twoje życie z nią. Swoją drogą przypuszczalnie podczas halucynacji twoja tulpa również by je widziała, ale nie wykluczone, że odróżniałaby je od rzeczywistości i pomogła ci jeśli jest to dla ciebie dotkliwe. Nie mniej odradzam póki masz ten problem i przepraszam jeśli ten post miał negatywny wydźwięk.

Chwileczkę, nie ma co się od razu kontaktować z lekarzem. Halucynacje to normalna sprawa i każdy ich doświadcza. Wszystko zależy od okoliczności i częstotliwości pojawiania się takich. Najpierw chciałabym usłyszeć dokładnie jak to jest.


Lily, serio? Ona nie ma jakiś złudzeń typu "ojej, wydawało mi się że coś widziałem!". Dziewczyna widzi psy, larwy, że wymiotuje krwią itd. Każdy czytający jej wypowiedzi od razu pokojarzy, że to coś grubszego i powinna udać się do lekarza, bo takie halucynacje zagrażają jej zdrowiu, a nawet życiu.


Wysyłane z mojego Boba
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości