Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulpy - ogólne statystyki
Otóż ostatnio postanowiłem zrobić statystyki związane z tulpami. Zastanawia mnie czy dadzą one jakieś cenne informacje. Ankieta jest anonimowa i ma kilka pytań związanych z tematem i dwa bardzo ogólne. Statystyki i ewentualne spostrzeżenia opublikuję, gdy postów będzie wystarczająco dużo. Proszę by ankietę wypełniali tylko Hostowie. Link do ankiety Z góry dzięki za wypełnienie, gdyż statystyki mogą w przyszłości ograniczyć ludzi,k tórzy w temacie tulp wyssycają statystyki z palca i na czuja.
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz
Bardzo jestem ciekawa, jaki cel ma ta ankieta. Jest tak bardzo ogólna, że martwię się, czy dowiesz się z niej czegoś przydatnego. Myślałeś o zamieszczeniu w niej większej ilości szczegółowych pytań, żeby zdobyć więcej danych?
Odpowiedz
póki co jest ona, że tak to ujmę "eksperymentalna", chcę zobaczyć frekwencję, oraz ogólne dane na temat tulpiarzy. W trakcie wykonywania tej ankiety zbieram uwagi i patrzę czego sam zapomniałem, by w przyszłości zrobić wersję drugą i szczerze przy 5 odpowiedziach już widać pewną rzecz, ale zaczekam aż będzie więcej głosów. I jak macie jakiś znajomych Tulpiarzy z poza forum to im napiszcie
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz
ogłosisz potem wyniki?
Odpowiedz
oczywiście, ze ogłoszę po to to robię
Odpowiedz
Przez ile czasu, Arktala, zbierasz informacje? Bo jestem niekontrolowanie ciekawa, jakie będą twoje wnioski.
Odpowiedz
We wrześniu na początek zobaczę ile osób to wypełniło i stwierdzę czy jużmopracować, czy zaczekać jeszce z tydzień, ale raczej zacznę opracowywać.

Basen zamknięty! Za niedługo opublikuję statystyki oraz ich opracowanie i ewentualne wnioski. Opublikuję również nieopracowany zbiór odpowiedzi.
Odpowiedz
Załączam link do odpowiedzi: (sorry, że tak długo)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing
Odpowiedz
Robisz jakieś aluzje? Wink jak coś to możemy pogadać i powymieniać się spostrzeżeniami- przyświecają nam widać podobne cele.
Odpowiedz
Co masz na myśli z tymi aluzjami?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości