Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta#1: komunikacja werbalna; Ankieta#2: konfiguracja płci
Witam. Zajmuję się badaniem zjawiska Tulp. W tym celu będę udostępniał ankiety zarówno dla hostów jak i Tulp na różne tematy. Oto pierwsza z nich: https://www.interankiety.pl/interankieta...6944dd5646 dotyczy ona mowy podczas przejmowań. Oto druga z nich: https://www.interankiety.pl/interankieta...a082da31bb dotyczy ona częstości występowania różnych konfiguracji płci tulpa-host. Proszę o rzetelne wypełnianie i podążanie za instrukcjami w wiadomości powitalnej. Z góry dziękuję za poświęcony czas.

~Pozdrawiam PM11
Odpowiedz
Zrobiłem jakiś czas temu ankietę i nie mogę się zabrać za jej opracowanie, ale mogę ci to potem podrzucić [Edit: i tak zrobię to publicznie, ale mogę ci dać wtedy znać - to miałem na myśli]

EDIT: Że tak zapytam. Wczoraj dołączyłeś od razu z ankietą - spoko. Jednak wygląda mi to jak na eksperyment trochę jakby outsidera. i tu moje pytanie: Co skłoniło cię do zbadania tego zjawiska? Ponadto, ankietą bym tego nie nazwał, bo tam jest dosłownie jedno pytanie, które mogłeś nawet zadać wprost to pewnie dostałbyś odpowiedzi. (wybacz, jeśli zabrzmiało to jak atak na twoją osobę)
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz
(20-10-2015, 15:30)Arktala napisał(a): Zrobiłem jakiś czas temu ankietę i nie mogę się zabrać za jej opracowanie, ale mogę ci to potem podrzucić [Edit: i tak zrobię to publicznie, ale mogę ci dać wtedy znać - to miałem na myśli]

EDIT: Że tak zapytam. Wczoraj dołączyłeś od razu z ankietą - spoko. Jednak wygląda mi to jak na eksperyment trochę jakby outsidera. i tu moje pytanie: Co skłoniło cię do zbadania tego zjawiska? Ponadto, ankietą bym tego nie nazwał, bo tam jest dosłownie jedno pytanie, które mogłeś nawet zadać wprost to pewnie dostałbyś odpowiedzi. (wybacz, jeśli zabrzmiało to jak atak na twoją osobę)

Może napisz na Gadu Gadu (spokojnie nie zabrzmiało)  Smiling
Odpowiedz
Kliknięte. Opłaca Ci się robić wiele ankiet z pojedynczymi pytaniami, zamiast zrobić jedną, kompleksową?
(Ale ten szary to Ty zmień, bo nic nie widzę ;-Wink
Odpowiedz
(21-10-2015, 19:35)Envee napisał(a): Kliknięte. Opłaca Ci się robić wiele ankiet z pojedynczymi pytaniami, zamiast zrobić jedną, kompleksową?
(Ale ten szary to Ty zmień, bo nic nie widzę ;-Wink

okey już zmieniam. I jako iż odpowiedzi wpływają na pytania... To tak wolę to tak rozegrać Smiling
Odpowiedz
No rozumiem, ale myślę, że to niewygodne i dla Ciebie i dla nas + gdybyś zrobił jedną dużą, to potem miałbyś jakiś obraz zależności, a teraz masz pojedyncze odpowiedzi, nijak ze sobą nie powiązane.
Odpowiedz
(21-10-2015, 19:42)Envee napisał(a): No rozumiem, ale myślę, że to niewygodne i dla Ciebie i dla nas + gdybyś zrobił jedną dużą, to potem miałbyś jakiś obraz zależności, a teraz masz pojedyncze odpowiedzi, nijak ze sobą nie powiązane.

Niekoniecznie, stale zapisuję wnioski w "dzienniku", zresztą nie potrafię od tak wymyślić WIELKIEGO testu który odpowie na wszystkie zagadnienia wszechświata, wpadam na pomysły na pytania nieregularnie. Tak mnie po prostu "olśniewa"
Odpowiedz
Ale nie masz możliwości sprawdzenia, co odpowiedziałam w pierwszej ankiecie a co w drugiej, żeby ewentualnie powiązać te dwa czynniki ze sobą, prawda?
(nie neguję i nie zabraniam Ci robić niczego, po prostu zdziwiło mnie, że tak po jednym pytaniu jest ;-Wink
Odpowiedz
(21-10-2015, 19:47)Envee napisał(a): Ale nie masz możliwości sprawdzenia, co odpowiedziałam w pierwszej ankiecie a co w drugiej, żeby ewentualnie powiązać te dwa czynniki ze sobą, prawda?
(nie neguję i nie zabraniam Ci robić niczego, po prostu zdziwiło mnie, że tak po jednym pytaniu jest ;-Wink
I tak za bardzo nie mam takiej możliwości ze względu na anonimowość testu, musiałbym sprawdzać ip albo prosić ludzi o jakiekolwiek dane. Zresztą ciężko by było przy obecnej wersji serwisu... (do ankiet). A co do wywiadów bardziej "wewnętrznych" to mam osoby s którymi piszę i które dostarczają mi tego typu informacji.
Odpowiedz
Nie mam gad-gadu, ale mogę na pw. Nie mniej nie odpowiedziałeś na moje pytanie, bo naprawde jestem ciekawy co skłoniło cię do badań Big Grin
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości