Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wchodzenie tulpy do snu
Kategoria
#1
Witam. Od samego początku wraz z Baderem ćwiczymy wspóle LD lecz nie wychodzi to nam.Próbowaliśmy symboliki lecz działała połowicznie.Czy macie może rady dla mnie albo Badera jak dot. wspólnego LD? Jak wy i tulpy to robiecie? Byłbym wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz
#2
Tak miałem już 2 LD.Chodzi mi tu o uświadamianie w śnie przez tulpę.
Bader&Yuni
Odpowiedz
#3
A próbowałeś nie-tulpowych i nie-symbolicznych meted? Jak na przykład testy rzeczywistości?
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz
#4
Tulpę mam już ponad półtorej miesiąca.Mi się zdaje, że Bader jest wystarczająco rozwinięty.Próbowałem testy rzeczywistości.Udało mi się mieć dziś Ld wraz z Baderem i słyszłem go dobrze lecz sen trwał krótko.Miałem słabą kontrolę nad senem.
Bader&Yuni
Odpowiedz
#5
Najlepiej zacząć od siebie, wypracować Testy Rzeczywistości do perfekcji i samemu zacząć wciągać tulpę do snu.
Tam powiedzieć jej, że ma cię zawsze budzić w snach. Mózg przypisze jej takie zadanie i będzie ją tam wrzucał deflautowo.
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
Odpowiedz
#6
Dobra myślę ,że jednak lepiej będzie zacząć od siebie.Dzięki wszystkim za porady.
Bader&Yuni
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości