Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] Praca na temat Tulpy
Kategoria[Inne]
#11
Jestem ciekaw co z tego poskładasz, Bajka. Chętnie zobaczyłbym efekt końcowy tej pracy.

A na razie służę pomocą przez PW.
Odpowiedz
#12
Również chętnie zobaczę efekt końcowy i życzę by nie wyszedł z tego jeden wielki chaos.
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz
#13
Też chciałabym zobaczyć co ci z tego wyjdzie. Moim zdaniem pisanie o tulpach może się nie przyjąć wśród ludzi nie interesujacych się tą tematyką (na przykład wezmą to za chorobe psychiczna, kilka razy tak miałam), jest to jak dla mnie dość odważne, ale z drugiej strony chcę, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tulpach ^w^

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

(09-05-2016, 22:38)skibcia napisał(a): Też chciałabym zobaczyć co ci z tego wyjdzie. Moim zdaniem pisanie o tulpach może się nie przyjąć wśród ludzi nie interesujacych się tą tematyką (na przykład wezmą to za chorobe psychiczna, kilka razy tak miałam), jest to jak dla mnie dość odważne, ale z drugiej strony chcę, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tulpach ^w^

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#14
Skibcia, czemu cytujesz swoją wypowiedź pod jej treścią brzmiącą dokładnie tak samo?
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz
#15
(09-05-2016, 23:16)T.M. napisał(a): Skibcia, czemu cytujesz swoją wypowiedź pod jej treścią brzmiącą dokładnie tak samo?

Mam wrażenie, że to jakiś dziwny missclick/ błąd, ale nie Skibicia sama się wypowie

A tak poza offtopem, czy tylko do mnie autorka tej pracy napisała jedną wiadomość i ucichła? Niby można po prostu zebrać pojedyńcze wypowiedzi, ale to było bardzo ogólnikowe pytanie "czym dla Ciebie jest "TULPA"?", jeszcze po użyciu słów "na początek chciałabym wiedzieć"
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz
#16
Ze mną wymieniła parę PW.
Odpowiedz
#17
(12-05-2016, 06:47)Mon napisał(a): Ze mną wymieniła parę PW.

czyli to wydałem się taki nudny/niereprezentatywny/głupi - warto wiedzieć i zapamiętać na przyszłość
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz
#18
Nie obrażajcie się, moi drodzy. Może autorka wątku ma swoje sprawy do zrobienia? Nie musiała nikogo od razu lekceważyć.
Arktala, niech twoja samoocena nie spada z błahych powodów.
Odpowiedz
#19
(12-05-2016, 20:57)Modra napisał(a): Nie obrażajcie się, moi drodzy. Może autorka wątku ma swoje sprawy do zrobienia? Nie musiała nikogo od razu lekceważyć.
Arktala, niech twoja samoocena nie spada z błahych powodów.

Z poważniejszych powodów już jest na tyle niska, że niżej nie spadnie, z błachych czy nie. Po prostu mam dystans do siebie i sporo czasu spędzam w otoczeniu, które jedzie po sobie samych i nawzajem, jeśli uzna to za ciekawy żart (gra słów/ sytuacyjny). Moje wypowiedź był pół żartem, pół serio.
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości