Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista osiągnięć Hosta i Tulpy
Ro Tembrin: Przynajmniej do powrotu MiCCiego, dorzucam link do listy 2.0, nad którą możemy kminić dalej w tym wątkuSmiling

Lista osiągnięć 2.0

Witajcie, Hostowie i Tulpy!

Swego czasu odnalazłem na jednym z anglojęzycznych forów coś na styl listy osiągnięć, jaką możecie spotkać w wielu grach komputerów. Tylko, że ta lista dotyczy Hosta i Tulpy!
Dosłownie! Zarówno Host, jak i Tulpa posiada paczkę osiągnięć, które może wykonać dla własnej satysfakcji.
Postanowiłem to przetłumaczyć i tak teraz podaję Wam link do owej listy. Embarrased 

W przyszłości planuję dodawać nowe, a niektóre zmieniać. I dlatego zarówno ja, jak i Michał prosimy Was, abyście udzielali się w tym wątku z własnymi pomysłami, które dodam w najbliższej aktualizacji.

Stare wersje:

() 1.0
() 1.1
() 1.2
() 1.3
() 1.4
W WL odnajduję spokój, którego tak mi brakuje w realnym świecie...
Odpowiedz
Cześć! Witaj na forum. Dzięki za zaangażowanie, lista na pewno się przyda. Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj dłużej.
Mam dodatkowo dwie drobne uwagi:
1. Jeśli to dla ciebie nie problem, wstaw działający link w znaczniku [url="link"], lub jeśli chcesz, prześlij go, a ja go poprawię.
2. Jedna z użytkowniczek wstawiła już kiedyś tę listę osiągnięć w swoim dzienniku, przetłumaczoną. Jednak widzę, że Ty chcesz dodawać własne pomysły na osiągnięcia. Jeśli to ma kogoś zmotywować, serdecznie życzę powodzenia, trzymam za to kciuki.
Odpowiedz
P/ Myślę, że to zawsze miło mieć coś, do czego można dążyć. ^^ Przyda się, szczególnie na początku. Hmm, ode mnie dodam to, co w sumie mi pomogło, od razu z "tytułem", jak w tym pliku:
Naoczny świadek
Obserwuj hosta podczas trudnej dla niego rozmowy i podziel się wnioskami: co poszło dobrze, a co mógł zrobić lepiej?
Odpowiedz
,,Niczym prawdziwy model

Niech Host Cię narysuje"- Heh żeby to raz.

Lista może być kontrowersyjna no i szkoda, że nie ma tam jakiejś opcji zaznaczania.
[Obrazek: green-tea-leaves-at-boseong-tea-village-...?s=640x640]
Odpowiedz
"Niech tulpa będzie poza WL przez cały dzień"
Mogę spytać o co w tym chodzi? W jaki sensie poza WL? XD
Odpowiedz
(Bader ty sztanie opętałeś mój kciuk!)

Właaśnie to opętanie. Brzmi dziwnie. Myślę, że przy większych zmianach "opętanie" można zamienić na "przejęcie"
Odpowiedz
(22-05-2016, 09:54)Hinatusia napisał(a): "Niech tulpa będzie poza WL przez cały dzień"
Mogę spytać o co w tym chodzi? W jaki sensie poza WL? XD

Ah... Dzięki za wskazówkę. Chodziło o to, że Host miał być w WL, ale z niewiadomych przyczyn napisałem o Tulpie Big Grin
Już to zmieniam!
W WL odnajduję spokój, którego tak mi brakuje w realnym świecie...
Odpowiedz
''Stworzyłem to dla Ciebie, podoba Ci się?
Stwórz wizerunek swojej Tulpy''
Gdyby to tylko raz X''D

D - *profeszyn model poze* ;3;
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki''  
Odpowiedz
Ta lista jest niesamowita ! Nieźle się uśmiałam z Feb. Popracuj tylko nad budową tabelki bo trochę ucina. A tak w ogóle to miłego pobytu tutaj Big Grin !
F/ - Tak się podpisuje Febe ^^
Odpowiedz
A, podbijam.
Mnogość

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości