Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista osiągnięć Hosta i Tulpy
Super! To na pewno byłoby pomocne.
Odpowiedz
Niektóre osiągnięcia faktycznie są debilne i do wywalenia, ale lista osiągnięć jest jak najbardziej fajną rzeczą. Też jestem za zastąpieniem niektórych osiągnięć nowymi, bo kto o zdrowych zmysłach chciałby się chwalić takimi rzeczami jak np. Stosunek seksualny z tulpą ;__; Też spróbuję pomyśleć nad nowymi osiągnięciami.
Kaneki ~
~Sehrrei to mój mentor!~

Honorowa Członkini Δтѕѡє 

Odpowiedz
Sama idea mi się podoba - że się tak wytłumaczę. A nie konkretne punkty.
Ale zacząłem rozmyślać nad naszą listą
Mnogość

Odpowiedz
Co sądzicie o jakimś takim designie z wyraźnie oddzieloną częścią nsfw (not safe for work)? Jak na razie to bardzo bazowa strona, ale a nuż się wam spodoba, to dodam weryfikację wieku która będzie przekierowywać do strony bez działu nsfw jeśli zaznaczy się poniżej 18 lat. I w sumie zrobiłbym porządnie bo teraz to się wszystko rozjeżdża strasznie we wszystkie strony i męczy oczy, to prototyp. Ikonki co są na stronie to steamowe ikonki z team fortress 2, podpatrzyłem to tu, a z racji tego że steam ma od groma ikonek w takim formacie to mógłbym doszukać odpowiednie do każdego osiągnięcia.
A oprócz tego to bym się pozbył wszystkich zadań z kreowaniem specyficznej tulpy i specyficznej ilości tulp, wszystko o usuwaniu tulp i ogólnie wszystko co mogłoby jakoś negatywnie, znacząco wpłynąć na rozwój tulpy. Wszystkie erotyczne rzeczy wrzucić do jednego worka, można by tam też wrzucić to morderstwo i inne takie głupoty.
Odpowiedz
Wolę polską wersję. Po co wszędzie wplatać anglojęzyczność.
Odpowiedz
(07-06-2017, 14:12)Łukasz napisał(a): Wolę polską wersję. Po co wszędzie wplatać anglojęzyczność.

To tylko placeholder'y, nie chciało mi się jeszcze uzupełniać całkowicie więc powklejałem losowe, akurat angielskie.
Odpowiedz
Podoba mi się, choć byłoby fajnie, gdyby bez pomniejszania zmieściło się na ekranie więcej, niż 6 obrazków. Tak wielkie fragmenty strony bardzo psują efekt moim zdaniem.
Odpowiedz
(07-06-2017, 14:26)Modra napisał(a): Podoba mi się, choć byłoby fajnie, gdyby bez pomniejszania zmieściło się na ekranie więcej, niż 6 obrazków. Tak wielkie fragmenty strony bardzo psują efekt moim zdaniem.

Okaay, to jeszcze podłubię jakoś jutro.
Odpowiedz
O, widzę, że coś się poruszyło, superWink Aojiru, to bardzo dobry pomysł, żeby umieścić listę w takiej formie (oddzielone nsfw na pewno się przyda). I do tego myślę jakaś opcja prywatnego zaznaczania sobie wykonanych 'wyzwań'. W związku z tym mam propozycję: skoro też inni chcą się dorzucić merytorycznie - Cervet, Shizu, patrzę na wasWink, no i ja też chętnie wspomogę - zróbmy taką wspólną listę forumową. Beni na pewno udostępni nam miejsce na podstronie i wtedy możemy robić wspólnie. Tylko wtedy prosiłbym cię Aojiru o wersję w domyślnym stylu forum i portalu (czcionka, kolor, etc). Co myślicie?
Odpowiedz
(11-06-2017, 18:09)Ro Tembrin napisał(a): O, widzę, że coś się poruszyło, superWink Aojiru, to bardzo dobry pomysł, żeby umieścić listę w takiej formie (oddzielone nsfw na pewno się przyda). I do tego myślę jakaś opcja prywatnego zaznaczania sobie wykonanych 'wyzwań'. W związku z tym mam propozycję: skoro też inni chcą się dorzucić merytorycznie - Cervet, Shizu, patrzę na wasWink, no i ja też chętnie wspomogę - zróbmy taką wspólną listę forumową. Beni na pewno udostępni nam miejsce na podstronie i wtedy możemy robić wspólnie. Tylko wtedy prosiłbym cię Aojiru o wersję w domyślnym stylu forum i portalu (czcionka, kolor, etc). Co myślicie?

Teraz byłem zalatany ciut, jutro mam chyba w miarę wolne więc uzupełnię te achievementy co mam, już mi parę osób dało, ikonek pewnie jutro wszystkich nie znajdę, bo do tulp będzie z uh.. 3 razy więcej tego ile jest do hosta?
A design uhh, well, najpierw chyba skończę wszystko, chcę jeszcze jakieś proste zapytanie o wiek i podzielenie na achievement.html i achievement_nsfw.html, zawsze coś (w wersji nie-nsfw nie będzie nawet widać wątku nsfw).
Zaznaczanie to inna sprawa trochę, muszę się zastanowić jakby to można zrobić, wydaje mi się że jakieś loginy czy cu to przerost formy nad treścią, może jakieś ciasteczka... No jeszcze pomyślę, nie pali się raczej nigdzie.
Jak ktoś ma perla i chce mu się powypełniać ciut to zrobiłem taki upośledzony skrypcik co daje ten html już sformatowany. http://aojiru.life/script.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości