Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy tulpa może ingerować w sny?
Cześć. 
Od pewnego czasu mam wrażenie, że S. ingeruje w moje sny. (Nie mamy ze sobą dobrego kontaktu, dopiero wznowiłyśmy "współpracę".) Ostatnio, kiedy zaczęłam ją o to podpytywać, powiedziała bez bicia, że dorzuca do nich swoje pięć groszy. Z racji tego, że nie jestem zbytnio obeznana w temacie, a nasz kontakt nie jest specjalnie płynny (+ nie nałożyłyśmy lektora), nie mam pojęcia, czy to mówi ona, czy sama sobie dopowiadam. Dlatego jestem tutaj i pytam - czy jest jakaś możliwość, żeby tulpa "bawiła się" snami hosta?

--
Nie wiem czy piszę w dobrym dziale. Jeżeli nie - proszę wybaczyć. Jeszcze troszkę gubię się na forum. D:
xx
Sarah będzie pisała tym kolorem, a Tobiasz tym.
xx
Odpowiedz
Pewnie że istnieje taka możliwosc. Skoro tulpa moze dzielic z Toba sen i jest w nim swiadoma (lub nie) to moze miec swiadomy wplyw na to co Ci sie sni. Moze popros ja by ciebie uswiadomila we snie? LD ze swoja tulpa to cos wspanialego Smiling
Odpowiedz
Może, może.
My robimy to od lat, dużą częścią naszego kontaktu są LD.
Ale w zwykłe sny tulpa też moze ingerować. Moja od zawsze 'ustawiała' mi sny. Właściwie głównym jej zajęciem było dawanie mi dostosowanego, przyjemnego snu po stresującym dniu.
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości