Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Nakładanie] Chce widzieć moją tulpę
Jak mam być szczera to nie wiem czy dobrze dobrałam kategorie.
Aktualnie posiadam dwie Tulpy- Leo i Nico. Oboje bardzo szybko i łatwo opanowali przejmowanie ciała. Jednak Leo bardzo chce być ze mna cały czas i chce bym go widziała. I tu rodzi sie kilka pytam które mnie dręczą.
- Bardzo zależy mi by oboje mogli przechodzić w moje ciało (a szczególnie Nico). Czy jeśli chce widzieć Leo to nie bedzie on miał problemów z przechodzeniem w moje ciało? Czy te dwie rzeczy sie nie wykluczają i czy bedzie to miało jakiś wpływ na Nico?
- Czy jeśli bede widzieć Leo to Nico automatycznie tez bedzie widoczny?
- Jaki jest najlepszy poradnik do uwidocznienia mojej tulpy?
Odpowiedz
(17-02-2017, 08:47)Xsalia napisał(a): Bardzo zależy mi by oboje mogli przechodzić w moje ciało (a szczególnie Nico). Czy jeśli chce widzieć Leo to nie bedzie on miał problemów z przechodzeniem w moje ciało? Czy te dwie rzeczy sie nie wykluczają i czy bedzie to miało jakiś wpływ na Nico?
Chodzi ci o przejmowanie ciała, tak? Nie, nakładanie i przejmowanie się nie wykluczają.
(17-02-2017, 08:47)Xsalia napisał(a): Czy jeśli bede widzieć Leo to Nico automatycznie tez bedzie widoczny?
Nie. Nakładanie polega na tym, że musisz sama "wygenerować" jakiś obraz (choćby tę postać tulpy) i nauczyć się go widzieć. Możesz ćwiczyć nakładanie obu tulp naraz - wtedy owszem, będziesz widzieć je razem. Jednak najpierw musisz się nauczyć w ogóle widzieć każdą z nich. Pamiętaj, że nakładanie, to twój wysiłek i praca; samo nic się nie zobaczy.
(17-02-2017, 08:47)Xsalia napisał(a): Jaki jest najlepszy poradnik do uwidocznienia mojej tulpy?
Nie ma takiego. Musisz przeanalizować pod siebie poradniki, które mamy my i ewentualnie anglojęzyczne, żeby znaleźć odpowiedni dla siebie lub wybrać z nich przydatne ćwiczenia. Możesz też robić to po swojemu, jeśli poczujesz, że ten sposób będzie dla ciebie bardziej rozwijający.
Literą i ukośnikiem lub kolorowym tekstem cytuję mojego tulpę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości