Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista osiągnięć Hosta i Tulpy
#31
Dobra popijawa nie jest zła:}
Okej, pracuj, jak ci wygodnie. Z tym, że w końcowym efekcie i tak myślę będziemy robić wersję forumową, żeby każdy miał dostęp i było poczucie, że to wspólnewink

No dobra, to może rzeczywiście najpierw skupmy się na samej treści (w końcu najważniejsza)?

Proponowałbym wrzucać propozycje osiągnięć do tego wątku jednak, żeby temat na forum się podbijał, a co za tym idzie więcej osób mogło się dołożyć. Napiszę też do MiCCiego, ale z tego, co wiem, to na razie nie ma co liczyć na jego powrót. Więc (przynajmniej na tę chwilę) po prostu dołożę od siebie listę 2.0 na początek tego wątku, żeby był podgląd tego, co się dzieje.

Na początek podbijam starą propozycję mojej host:
Cytat:Naoczny świadek
Obserwuj hosta podczas trudnej dla niego rozmowy i podziel się wnioskami: co poszło dobrze, a co mógł zrobić lepiej?

I zapraszam do dalszych propozycjismiling
Aojiru, mówisz, że już udało ci się zgromadzić parę punktów? Może się podzielisz tutaj w wątku?
Odpowiedz
#32
Na razie i tak nie mogę bo akurat udało mi się zepsuć laptop więc jestem afk pewnie do poniedziałku, napiszę coś jak zdobędę komputer.
Odpowiedz
#33
Może osiągnięcie "Złota rączka: podczas zamiany/przejęcia napraw coś co się zepsuło" ?
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz
#34
Dopisujęwink
Odpowiedz
#35
Trzeba będzie przyznać Joranowi ze dwanaście takich punktów, biorąc pod uwagę ze naprawił wszystkie szafki w kuchni i prysznic. Dwukrotnie.

To może takie, dla tulp:
"Jestem dorosły i odpowiedzialny - przebywaj cały dzień na wierzchu, sumiennie wypełniając obowiązki"

Jestem powaznie upośledzona w kwestii formułowania ich. Chodzi o to, żeby tulpa została sama na cały dzień, poszła na zakupy, zrobiła obiad, posprzatala, pocwiczyla, etc. Albo ewentualnie dla młodszych - poszła do szkoły i przykładala się do nauki. Udało mi sie wyjaśnić? big grin
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
Odpowiedz
#36
Spoko, wiele bym tu nie zmienił - musi być ogólnikowo, bo każdy ma inne obowiązki. Może tak?

'Jestem dorosły i odpowiedzialny
Bądź na froncie przez cały dzień, sumiennie wypełniając obowiązki (wszystko od pójścia do sklepu, przez napisanie eseju, po zapłatę czynszu).'
Odpowiedz
#37
Dokładnie to miałam na myśli, bardzo dobrze to ujales.
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
Odpowiedz
#38
Cieszę się - to dodaję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości