Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Forcing] Powtarzanie.
Kategoria[Forcing]
#1
Hejo. O co chodzi? No więc podczas rozmowy z Felixem często powtarzam niekontrolowanie to co mówi, tak jak powtarza się wiersz, którego się uczy na pamięć. Jest to frustrujące i dla niego i dla mnie, więc zdecydowałam napisać tu.
"Sometimes to stay alive you gotta kill your mind" -Tyler Joseph 2013
Odpowiedz
#2
Też mi się to kiedyś zdarzało. Teraz prawie wcale na szczęście.
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz
#3
Okej. T.M., poradziłaś sobie z tym w jakiś sposób sama czy minęło samoistnie?

Patiko, kiedy zauważyłaś, że zaczęłaś powtarzać słowa Felixa?
Odpowiedz
#4
Też tak miałam, ja zazwyczaj nie zwracałam na to nawet uwagi, bo robiłam to automatycznie, ale tulpom przeszkadzało. W sumie to upominali mnie za każdym razem jak to robiłam i jakoś stopniowo się oduczyłam, choć raz na ruski rok mi się przydarzy, na przykład kiedy tulpy zagadują do mnie jak robię coś, co wymaga skupienia.
Odpowiedz
#5
Ja przez długi okres miałam tak podczas czytania. Mimowolnie powtarzałam ostatnie zdania z przeczytanych akapitów, potem musiałam zacząć się kontrolować, bo weszło mi w nawyk. Zastanawiam się, czy to nie jest nerwowe. Pati, stało się coś ostatnio?
Odpowiedz
#6
Cóż zauważyłam to parę dni po tym jak odezwał się pierwszy raz zdaniem. Co do nerwów to można powiedzieć, że ciągle jestem zestresowana i dobrze ro na rozwój Felixa chyba nie wpływa {raz zapomniała mnie na prawie dwa dni}.
"Sometimes to stay alive you gotta kill your mind" -Tyler Joseph 2013
Odpowiedz
#7
(24-10-2017, 21:14)Modra napisał(a): Okej. T.M., poradziłaś sobie z tym w jakiś sposób sama czy minęło samoistnie?

W sumie to chyba samoistnie.
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości