Cześć! Chcesz z nami pogadać na forumowym czacie? Napisać o swoich doświadczeniach we własnym dzienniku? Zarejestruj się! :)
Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Forcing] Wl i marihuana
Witajcie.
Na forum jestem nowy, ale wl posiadam już coś około roku. Od trzech dni również posiadam tulpę.
Od około pół roku nurtuje mnie jedno pytanie.
Czy gdy człowiek jest pod wpływem marihuany, to gdy siedzimy wl lub forcujemy wychodzi nam to lepiej czy w ogóle ma to jakieś inne działanie jeśli chodzi o tulpy. Wiem że marihuana wpływa na wyobraźnię człowieka, i stąd to pytanie.
Odpowiedz
Lol, co. Wl ma się od zawsze. Bycie pod wpływem marihuany działa negatywnie. Ani nie pomaga z forcingiem ani nie pomaga z "siedzeniem" w wl.
Odpowiedz
Pomijając rażące błędy w pierwszym poście (i w tytule!), temat marihuany a tulpowania (czy w ogóle używek a tulpowania) jest bardzo ciekawy. Osobiście nie zauważyłam wpływu na WL, ale rzadko wchodzę tam razem z Sehrreiem. Jednak jeśli chodzi o oddawanie kontroli, to jest mi dużo łatwiej rozluźnić się i "zostawić" ciało, wymiana myśli jest też bardziej wyrazista i intensywniejsza.
- A czy ma pan w ogóle jakieś ludzkie uczucia?
- Mam.
- Na przykład?
- Głód.
- I co jeszcze?
- Nuda.
Odpowiedz
Nie sądzisz, że to autosugestia? Pod wpływem marihuany stajemy się bezkrytyczni oraz inaczej postrzegamy rzeczywistość.
Odpowiedz
A czy tulpowanie właśnie nie opiera się chociaż częściowo na autosugestii? Nie chcę tutaj "Januszować" bo nigdy nie brałem a się wypowiadam, aczkolwiek skoro marihuana rozluźnia, przez co właśnie stajemy się bezkrytyczni, to też za razem chyba pomaga oczyścić umysł i skupić się na tulpie.
Odpowiedz
Oczyszcza umysł oraz relaksuje mięśnie. Więc czysto teoretycznie powinno pomagać.
Odpowiedz
Oczyszcza ale trzeba pamiętać, że większość używek otumania. A skoro oczyszcza i uspokaja to też teoretycznie zmniejsza zdolności myślenia a to nie jest raczej dobre jeśli chcemy tulpować.

Są różne możliwości i moim zdaniem lepiej nie ryzykować gdyż zysk nie jest warty możliwej straty i na odwrót.
Odpowiedz
Nawet jeżeli to autosugestia, to na tyle silna, żeby pomagała. :D
- A czy ma pan w ogóle jakieś ludzkie uczucia?
- Mam.
- Na przykład?
- Głód.
- I co jeszcze?
- Nuda.
Odpowiedz
Autosugestia w tulpowaniu dotyczy głównie początków by pobudzić neurony i komórki glejowe w odpowiednim kierunku budowy nowych połączeń neuronalnych. Natomiast pierwsze słyszę by marihuana oczyszczała umysł oraz relaksowała mięśnie.

Katze, nie wpadłbym na taki punkt widzenia xD Bądź co bądź masz racje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości