Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test oceniający waszą wizualizację
test 1: 1,75
test 2: 1,2
Odpowiedz
Okej mam, w pierwszym
2,1875, a drugim 1.4, to dobrze?
Odpowiedz
Tyle czasu ten test jest tu na forum, lecz dopiero teraz się za niego zabrałem. Ogólnie nie jest źle, bo przy pierwszym teście wyszło mi 1.625 , przy drugim, czyli mowa tu o wl, to załamuje mnie fakt iż nie mogę zobaczyć twarzy mojej Carmen, nosz kurde jak slenderman -.- ocenione na 5 lub 4 bo kiepsko z tym. Ogólny wynik to przy 1 teście: 1.625 przy 2 teście: 2.0 . Ale powiem wam w tajemnicy, że gdybym podszedł do testu w pierwszy dzień kiedy tu się zarejestrowałem, to wyniki byłyby o wiele gorsze Smiling
[Obrazek: image1.png?uid=3453294&m=2]
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz pogadać to pisz śmialo na moje gg: 38021664 Wink

Odpowiedz
Test pierwszy: 1.43 - Nie jest źle, ale wciąż będę pracowa nad wizualizacją. Najgorzej poszło mi z konturami w pytaniu z górami i jeziorem.
Test drugi: 1.6 - Też okej, ale kiepsko mi poszło z dłońmi i przelatującymi liśćmi.
No cóż, wymik nie najgorszy, ale ćwiczymy dalej. Wink
Odpowiedz
Wizualizacje zacząłem (Taka mocna) od kilku dni
I mogę się pochwalić z wynikiem ~1,7 Big Grin

Wizualizowalem z otwartymi oczami podczas czytania, i raczej dobrze mi wychodziło

Z drugiego testu nie mogłem tylko wyraźnie twarzy zobaczyć (sierść oraz specyficzna czaszka :|)
~2.9
Odpowiedz
Ja za to mogę się pochwalić perfekcyjnym wynikiem w obu testach. Wszystko widzę jakbym tam obecnie był lub naprawdę na coś patrzył. A więc :

Test 1. : 1.0

Test 2. : 1.0

Nigdy nie miałem problemów z wizualizacją czegokolwiek, toteż wyszło mi jak wyszło Smiling
Tworząc Tulpę po prostu wykorzystujemy dodatkowe kilka procent naszego mózgu.
Odpowiedz
1. 2,3
2. 3,1
Wi na razie nie opanowała kontroli kończyn więc jeśli zobaczycie ~...~ to znaczy że piszę to co mi ona dyktuje

Droga którą obraliśmy, nie ma pobocza, skrótu czy zatoczek. Jest jednokierunkowa, a kto się zatrzyma lub zawróci nigdy nie pozna jej kresu
Odpowiedz
Cóż, już dawno planowałem rozwiązać ten test:
Test I : 1,125
Test II : 1.2
Czy bardziej cierpi ten, kto czeka zawsze?
Czy ten, kto nigdy nie czekał nikogo?
Czy prawdą jest, twoje słowo każde,
Jaką jutro przyjdzie iść nam drogą?

http://nastoletnitulpamancer.blogspot.com/ Taki tam, blog i tyle Smiling
Odpowiedz
test 1- 2.4375
test 2- 3.0
Wszystko dobrze, nawet twarz mojej tulpy widziałem, oczy. Tylko nie mogłem sobie wiatru wyobrazić. A co do świata realnego przez chwile myślałem że naprawdę stoję przed sklepem, co mnie zdziwiło. Jednym minusem jest jeszcze to, że mam wrażenie, że to sma ze sobą gadam, a wiem, że tak nie jest. Mam nadzieję że moja tulpa i ja będziemy się w przyszłości lepiej rozumieć.
Odpowiedz
test 1: 2.065
test 2: 1.2
Czyli nie jest źle Smiling
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości