Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Komunikacja] Poradnik Komunikacji
Kategoria[Komunikacja]
#21
Tak miło mi słyszeć, że komuś to pomaga. Oczywiście taki był pierwotny zamysł, żeby był on pewnego typu wsparciem dla osób, które niezbyt mogą się komunikować ze swoimi tulpami. C/Taak... bardzo się cieszy z tego powodu, zaraz mi tu popadnie w jakiś niekontrolowany zachwyt ;p hehe. Co do większych aktualizacji to raczej takich nie będzie, chyba, że natknę się na coś ciekawego i wartego umieszczenia w poradniku. Sorki Ktosicki, że nie poprawiłem jeszcze tych błędów, ale jak znajdę trochę więcej wolnego czasu to wrzucę ten poprawiony smiling. Pozdrowionka i mam nadzieję, że mój poradnik dalej będzie przynosił pozytywne skutki big grin


Odpowiedz
#22
Siema Czajos
twój poradnik jest cudowny dzięki niemu dowiedziałem się wiele o tulpach , ale wciąż nie wiem jak stworzyć miejsce gdzie mieszka tulpa i w ogóle chyba nazywa się to wonderland .Czy mógłbyś to wytłumaczyć ?
big grin
Odpowiedz
#23
Jeżeli nie przeszkadza ci poradnik innego autorstwa, możesz zajrzeć do innych poradników, które znajdują się na forum. Szczególnie polecam te, które znajdują się w tematach "O tulpach" oraz "Poradnik Kreacji Tulpy". wink
Odpowiedz
#24
Mój poradnik można nazwać dodatkiem (chociaż moim zdaniem dość ważnym XD... oczywiście nie przechwalając się hehe) i trzeba tam mniej więcej znać podstawy... Staram się i tak wszystko tłumaczyć, no ale wiadomo, jakbym chciał tłumaczyć wszystko to bym musiał zrobić kompenduim wiedzy a nie poradnik o komunikacji XD... Bądź co bądź dziękuję za miłe recenzje i fajnie, że mój poradnik się przydaje... W najbliższym czasie postaram się go uaktualnić nieco o nowy dział, który już prawie skończyłem smiling


Odpowiedz
#25
Mam pytanie, ostatnio przeczytałam, że jeśli zadajemy owej Tulpie pytanie, to ona może odpowiedzieć na nie w czasie gdy jeszcze je zadajemy. No to czytałam o tym i zaczęłam zadawać różne pytania np. "Jak sie masz?" i ona(?) w trakcie gdy ja wypowiadam słowo "sie" to ona(?) odrazu odpowiada. Wydaje mi sie, ze to ja odpowiadam. Mam myślec ze to ona, czy ja?
Jesli mi sie uda, Tao bedzie dopowiadal sie jako tako: /T/(...)/
Odpowiedz
#26
Jeśli otrzymujesz odpowiedź w trakcie wypowiadania pytania to to jest z dużą pewnością tulpa.
Czy to sen?
Odpowiedz
#27
Świetny ten poradnik. Z pewnością przyda się wielu osobom, które mają problem z porozumiewaniem się ze swoją tulpą.
Burn it all with firebolt, my fair lady. 
Odpowiedz
#28
Poradnik jest bardzo dobry. Mam pytanie, czy jak za często mówię do Aiki, to znaczy, że ją blokuje? bo chyba za bardzo się staram :/
Odpowiedz
#29
Nie, to nie znaczy że ją blokujesz.
Czy to sen?
Odpowiedz
#30
czyli jeszcze za wcześnie, żeby coś powiedziała.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości