Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontynuacja dyskusji...
#11
(09-12-2013, 22:52)DragonClan napisał(a): Nicki starczą żebym był w stanie zweryfikować, czy rzeczy, o których mówisz miały faktycznie miejsce.

Nie. Nie będę mówił jakie to osoby, uszanuj to, że nie każdy chce by o nim mówiono.

(09-12-2013, 22:52)DragonClan napisał(a): Tu ponownie, oskarżając o coś podaj konkrety. "Robisz źle" to nie krytyka.

Naprawdę wszystko trzeba pokazywać paluszkiem? Na serio tego nie widzisz... wystarczy sam sposób w jaki się do mnie odnosisz, albo to jak mi odpowiadasz albo jakiego słownictwa używasz.


Odpowiedz
#12
(09-12-2013, 23:40)DragonClan napisał(a): A obecnie nie masz kompletnie żadnego dowodu na poparcie przytoczonych przypadków tym samym nie usprawiedliwiając się w żaden sposób ze złego radzenia, bo masz taką, a nie inną opinię na temat, którego nie znasz.

Nie mam dowodów tylko wg Twojej opinii, zresztą dość szczątkowej bo ciągle chowasz się za swoimi rzekomymi pojęciami, dowodami innych osób oraz logice. Ja opieram swoją wiedzę także na logice i na czymś zupełnie innym, czego jak widać nie jesteś w stanie pojąć, bo odrzucasz tą wartości. Mów sobie co chcesz ale moje rady nigdy nikomu nie zaszkodziły, nie znajdziesz nigdzie osoby, której moje rady zrobiły krzywdę, albo jej tulpom. Powtarzam nigdzie. A to, że Ty uważasz, że to co mówię jest nieprawdziwe czy szkodliwe to nie powód do tego, żeby wlepiać mi warny i oczerniać w sposób w który to robisz. Nie masz żadnego dowodu na to, że to co mówię jest szkodliwe.

(09-12-2013, 23:40)DragonClan napisał(a): Przykro mi, że tak się czujesz, ale nie mam intencji by być niemiłym, Ty za to otwarcie próbowałeś mnie obrazić w swoich. Nie powinieneś mi nic mówić o kulturze.


Znowu odwracasz kota ogonem. Tłumaczysz się, że nie miałeś takiej intencji, ale o mnie zaraz mówisz, że otwarcie coś robiłem; Widzisz to jest też to Twoje zachowanie o którym mówiłem.. heh.. Nieuzasadnione jest to co mówisz, bo po pierwsze sam zacząłeś tą dyskusję (od razu mówię dla jasności temat założyłem ja, ale dlatego, żeby kontynuowac rozmowę, którą sam zacząłeś),a po drugie podkreślałem nie raz, że nie mam na celu obrazić Ciebie, więc robienie z siebie tego poszkodowanego jest trochę nie na miejscu. A tak swoją drogą, zwykłem mówić otwarcie co o kim myślę, wiec powiedziałbym to, a nie bawił się w ukrywanie tego w tym co piszę i mówiąc otwarcie, mam na myśli, że powiedział bym prosto z mostu w dwóch zdaniach hmmm no może w jednym.


Odpowiedz
#13
(11-12-2013, 23:43)DragonClan napisał(a): Nigdzie na świecie nie ma jeszcze osoby, którą zabiłyby działa Gussa, nad którymi pracuje wojsko Stanów Zjednoczonych. Czy to znaczy, że pociski z tego działa nie zabijają? Czy może wystarczy skojarzyć to, że pociski rozpędzone w inny sposób po uderzeniu w żywy cel go zabijały?

No zaraz zaraz, a po co się tworzy broń? No bo chyba nie po to, żeby głaskać nią ludzi po głowie -.- już naprawdę się brzytwy chwytasz. A tak btw. skąd wiesz nad czym pracuje wojsko Stanów Zjednoczonych ? Jak Ci tak wyjawiają to nad czym pracują, to powiedz mi co jeszcze tam robią. Jestem ciekaw czy mają tam jeszcze superkomputery wielkości domów?... Bo skoro mówisz o dziale Gausaa (a nie Gussa, weź to popraw) to jesteś na etapie lat 60 lub 50.

(11-12-2013, 23:43)DragonClan napisał(a): Póki nie przytoczysz podobnych przypadków, gdzie takie rady by pomogły to jest wiele, w których zaszkodziły.

Przytoczyłem, nawet cztery.


(11-12-2013, 23:43)DragonClan napisał(a): Ok, więc co chciałeś przekazać na przykład tu?
(11-12-2013, 23:43)DragonClan napisał(a): nie rozumiem fundamentalnych wzorów

Tego Nie sugerowałem.

(11-12-2013, 23:43)DragonClan napisał(a): że jestem za głupi

Uuu tego to na pewno nie sugerowałem

(11-12-2013, 23:43)DragonClan napisał(a): kopiuje wszystko co piszę z sieci?

Wszystkiego nie, ale część zapewne tak.


Odpowiedz
#14
(12-12-2013, 01:17)DragonClan napisał(a): Choćby stąd. Wystarczy poczytać nieco. I może jest to stary koncept jednak posiadanie odpowiedniego ogniwa zdolnego przechować odpowiednio duży ładunek jest problematyczne. Znów nie zwracasz kompletnie uwagi na ważne kwestie i oceniasz coś powierzchownie, na podstawie własnych opinii co jest gigantycznym błędem.

Właśnie dzięki zwracaniu uwagi na ważne kwestie zauważyłem, że źródło które podajesz mówi o "Electromagnetic Railgun", a to opiera się na innej zasadzie niż działo Gaussa i boryka się z innymi problemami. W artykule nie ma nawet wzmianki o dziale Gaussa. Mówisz o dwóch zupełnie innych broniach. To tak jakbyś mówił o czołgach a jako przykład podał artykuł o testach moździeża.

(12-12-2013, 01:17)DragonClan napisał(a): PS. Superkomputery są nieco większe niż domy. Odsyłam do wiki. Zanim zaczniesz narzekać, że znów wiki to poczytaj jak ona sama w sobie działa i jak jej używać. Teksty o tym jakie wiki są złe są na poziomie gimnazjum i bazują na wyszukiwaniu tam gimnazjalnej wiedzy.

A czy ja mówiłem o dzisiejszych superkomputerach, nie, mówiłem o tych pierwotnych... znowu nie czytasz ze zrozumieniem... Nawet tego nie kontynuuję.

(12-12-2013, 01:17)DragonClan napisał(a): Nie przytoczyłeś ani jednego przykładu, tylko opowiastki. Bez konkretnych danych, odnośników do takowych to bajki.

Bajki mówią o czymś co nie istnieje, co jest zmyślone. Nie porównuj tego co przytaczam i co mówię do bajek i opowiastek. To o czym teraz mówisz, nic nie dowodzi. Przyrównujesz to jedynie do fikcji, którą moje przykłady ewidentnie nie są.


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości