Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myślenie równoległe
Repost artykułu z tulpa.info:
Cytat:Hi everyone! I'm currently programming a little flash application which will hopefully quantitatively test your and your tulpa's abilities to do independent, parallel thinking.

You can check out the first version (with just the counting test for now) here at Deviantart.

I'll be updating it with more tests soon, and I'd appreciate any advice or suggestion on how to make the tests better or what new tests to make. I'll be including a counting test, a simple math test, one to test memory, and one that involves reading, for now.

Cytat:Pod linkiem znajdziecie małą gierkę, która sprawdzi i wyćwiczy umiejętność równoległego myślenia z Twoją tulpą. Polecam pograć parę sesji po więcej niż 5 gier na dzień w ramach ćwiczeń, wydaje się być proste, ale może bardzo pomóc z myśleniem równoległym i w przyszłości rozwiązywaniem wielu problemów na raz. Nie zniechęcać się gdyby nie wychodziło to za dobrze, robiąc to ćwiczenie nawet z marnymi wynikami się ćwiczy.
Odpowiedz
Super, dzięki! Na pewno taka umiejętność się przyda. Big Grin
"You know nothing, Jon Snow."
Odpowiedz
Na pięć razy razem z Akise udało mi się tylko raz. Tounge Może to też kwestia, że jednak nadal idealnie go nie słyszę i mogłam coś pomieszać. Fajna gra, będziemy ćwiczyć jak najczęściej. ^^
[Cześć! Jestem Akise, miło was poznać.]
<Tu Yoshi, wasz wspaniały iluzjonista!>
Odpowiedz
Trzeba wypróbować nowe rzeczy, przyda się Smiling
@@ Tak zaznaczony tekst nadaje Milio Smiling
Ruch Oneironautyczny (FanPage|Strona)
Odpowiedz
Kiedyś próbowaliśmy, Kaelyn była bliżej ode mnie xD
Odpowiedz
Właśnie czegos takiego szukalem. Dzieki wielkie Big Grin
Odpowiedz
Pierwsza próba ;_;
http://imageshack.eu/VjR
--- Po kilku
Elen: Świetnie nam poszło, mój host jest beznadziejny i mylił się częściej ode mnie :*
Odpowiedz
18 - Perfect :* (Ja)
16 - Było 17 .-. (Zarra)
Za drugim razem Big Grin (Mam tulpę od 12 lipca Wink )
/Y/ Tak pisze Yoshi. / Oraz tak.
/G/ Tak natomiast Gumball. Tak też
/G&Y/ A tak razem C;
Yoshi - DDA0DD
Gumball - FFA500

Odpowiedz
Pierwsza próba:
  • Host: idealnie
  • Tulpa: o 2 za dużo
Druga próba:
  • Tulpa: o 1 za dużo
Trzecia próba:
  • Tulpa: o 2 za mało
Przepraszam za ewentualne błędy składniowe i/lub językowe w moich wypowiedziach. W razie niejasności wystarczy zapytać.
Nawiasy trójkątne zawierają wypowiedzi mojej tulpy, Lai. W tej chwili jest on zamrożony.
Odpowiedz
Cylon lepiej liczy niż ja Big Grin
think twice before tulpa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości