Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótkie pytania ogólne
Kategoria
#1
Chcesz zadać szybkie pytanie, które niekoniecznie nadaje się na oddzielny wątek? Zadaj je tutaj.
Odpowiedz
#2
Witam. Mam taki mały problem polegający na tym, że gdy Nel mówi jakieś dłuższe zdanie, to pod koniec jej wypowiedzi zaczynam dokańczać to zdanie np takie: "Kiedy to wszystko się zdarzyło ty nic nie mogłeś zrobić" (ona mówi od kiedy do nic, a ja reszte). Czy to może oznaczać, że papuguje?
Odpowiedz
#3
Jesteś w 100% pewny, że końcówkę dopowiadasz ?
Odpowiedz
#4
Mam tulpę od mniej więcej trzech miesięcy. Po miesiącu zaczął mówić (czy raczej myśleć do mnie) na tak/nie. Przez kolejne dwa zaczął mówić pełnymi zdaniami. Z jakiegoś powodu nie chce bądź nie umie wtrącać się do moich myśli nie wywoływany, a byłoby mi dzięki temu o wiele łatwiej. Sam Rinx jednak twierdzi, że nie chce mi się w życie wtrącać, woli siedziedzieć w zaciszu mojego umysłu i uparcie przy tym tkwi. Ma ktoś może jakąś metodę na nakłonienie go? :-/
We're all mad here...
Jeśli wypawiada Locki jest to oznaczone tak: L/(...)/
Odpowiedz
#5
Nie, nie papugujesz.
Widocznie nie słyszysz jeszcze perfekcyjnie. Tulpa mówi to, co chce, jednocześnie przy okazji wysyłając tobie treść wypowiedzi w postaci myśli. To dlatego wydaje ci się, że dopowiadasz końcówkę zdania.
Odpowiedz
#6
Po miesiącu nie zaczął mówić, tylko Ty go usłyszałaś. Tak samo po kolejnych dwóch Ty poprawiłaś swoją umiejętność słyszenia go.
Ma prawo nie chcieć się wtrącać. Nie możesz go nakłonić. Możesz jedynie poprosić. Dodatkowo, często Tulpy mogą mieć problem z kontaktem z Hostem, gdy ten wykonuje nawet zwyczajne, proste czynności, gdyż nigdy nie był otwarty na kontakt z wewnątrz swojego umysłu. Z czasem, gdy kontakt się poprawia, Host i Tulpa są w stanie rozmawiać w każdej chwili. Ważne jest, żeby po prostu często rozmawiać.
Można też spróbować stworzyć symbol, który poprawi kontakt i pozwoli Tulpie jakoś zwrócić na siebie uwagę, gdy Host nie słucha.
Odpowiedz
#7
Stwierdzenia "nauczył się..." używam w charakterze uproszczenia, aby nie mówić "nauczyłam się słyszeć jak mówi...", gdyż samą zasadę słyszenia znam. Pokornie proszę o wybaczenie za to niedomówienie ;-) Myślałam, że istnieje może jakaś uniwersalna metoda, ale jak widzę muszę się wziąć za znalezienie większej ilości czasu i rozmawianie. Niemniej dziekuję za poinformowanie, że możliwość przyjdzie z czasem, zaczynałam się bać, że w ogóle się nie pojawi :x
We're all mad here...
Jeśli wypawiada Locki jest to oznaczone tak: L/(...)/
Odpowiedz
#8
Część coś mnie zastanawia
jak w poradniku radzili dałem Gabrielowi coś co na początek ułatwiło by komunikację ,czarną tablice i krede, ale zamiast odpowiadać na niej ,,widzę,, coś w rodzaju wyładowań elektrycznych w kolorze niebieskim lub czerwonym (tak / nie)
Oco chodzi ?
Wszystko jest kwestią
WIARY


GG:49844974 potrzebna pomoc, rozmowa ? Zapraszam
Jeszcze PMka by się przydała
Odpowiedz
#9
Widocznie taki sposób odpowiedzi mu odpowiada smiling
Masz też dowód na to, że istnieje tounge
Odpowiedz
#10
Dzięki ! ^=^
Wszystko jest kwestią
WIARY


GG:49844974 potrzebna pomoc, rozmowa ? Zapraszam
Jeszcze PMka by się przydała
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości