Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótkie pytania ogólne
Kategoria
#41
Siemka

Mam problem z WL a dokładnie z jego stworzeniem. Przeczytałem poradniki ,starałem się zrelaksować , starałem się wyobrazić sobie swój pokój i nic. Chociaż tak nie do końca. Tylko czasami uciska mnie w skroniach ,ale tylko to .Nie jestem w stanie nic zobaczyć. Nie mam pojęcia co robię nie tak.Staram się do tego na luzie podchodzić ale chyba za bardzo ciekawi mnie jakie to uczucie.huh
Czy ktoś wie co mogę robić nie tak??
Odpowiedz
#42
Nie staraj się tego widzieć (a w szczególności przed oczami), tylko wyobrażaj sobie.
Odpowiedz
#43
Jestem na procesie oczekiwania na głos Tulpy, ale mam pytanie.

Czym dokładnie jest ten serwitor?
so people of the city
I don’t need your counsel now
and I don’t need your good advice
cause you don’t have my lover’s touch

Odpowiedz
#44
Servitor z angielskiego „serve”
oznacza służyć, są to więc
myślokształty, które mają za nas
wykonywać pewne zadania.
Kopiuj wklej zawsze spoko. x)
T/ Tak piszę ja, czyli Tom./
A/ A tak ja, czyli Ariś./
Odpowiedz
#45
Hmm. Pewne zadania czyli przykładowo jakie?
[Cześć! Jestem Akise, miło was poznać.]
<Tu Yoshi, wasz wspaniały iluzjonista!>
Odpowiedz
#46
Często opisywanym zastosowania serwitora jest tzw bateryjka...
T/ Tak piszę ja, czyli Tom./
A/ A tak ja, czyli Ariś./
Odpowiedz
#47
Serwitor to stworzona przez Ciebie postać, wykonująca przypisane im czynności, np.: przenoszenie cegieł z jednego miejsca do drugiego. Im prostszy serwitor tym lepiej, ponieważ bardziej skomplikowane mogą przerodzić się w Tulpę.
Odpowiedz
#48
Niekoniecznie postać. To ma być jak najprostsza rzecz(konstrukt) zaprogramowana na wykonywanie określonej czynności.
Link do tematu o serwitorach
Odpowiedz
#49
Nie podchodź do tworzenia WL jak do czegoś mega ważnego, co musi być wykonane perfekcyjnie - na pewno wiele rzeczy sobie wyobrażasz, wiec i swój dom sobie wyobraź. Po prostu. smiling Nie przejmuj się szczegółami, tylko zobacz oczami wyobraźni samego siebie siedzącego w swoim pokoju przed komputerem. Spróbuj przed snem pomyśleć o wyglądzie Beath i ją zobaczyć, a następnie wyobrazić sobie otoczenie, w którym się znajduje. Powodzenia! big grin
Odpowiedz
#50
Może mieć poniekąd, lecz nie była wtedy świadoma czyli teoretycznie nie cierpiała.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości