Forum społeczności Tulpa.pl
Pierwsze przejęcie - Wersja do druku

+- Forum społeczności Tulpa.pl (https://tulpa.pl/forum)
+-- Dział: Tulpa (https://tulpa.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://tulpa.pl/forum/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Pierwsze przejęcie (/showthread.php?tid=4408)Pierwsze przejęcie - Valaness - 20-12-2018

Wczoraj po raz pierwszy próbowaliśmy przejęcia (do tej pory tak naprawdę nie zdawałam sobie sprawy, że w ogóle jest to możliwe, dlatego nawet nie próbowałam). Zaczęłam od próby z jedną ręką. I tutaj pytanie do bardziej obeznanych w temacie - czy możliwe jest odczuwanie w "oddanej" tulpie ręce czegoś pokroju drżenia/skurczy/delikatnych spazmów? Czy może to być dowód na to, że tulpa faktycznie zyskała kontrolę nad kończyną? Zastanawiam się, na ile może to być kwestia przypadku bądź sugestii, a na ile faktyczny sukces.


RE: Pierwsze przejęcie - Modra - 20-12-2018

Zajrzyj sobie tutaj. I jak będziesz mieć więcej pytań, daj znać.
https://tulpa.pl/forum/showthread.php?tid=3318


RE: Pierwsze przejęcie - Valaness - 20-12-2018

Przeglądałam ten poradnik nim zaczęłam próbę z przejęciem - to te wskazówki pomogły mi się do tego zabrać ^^ Obecnie stosuję metodę z wizualizacją kolorów - dla mnie i Setha to najprostsze rozwiązanie. Moje wątpliwości biorą się jednak z faktu, że to drżenie/skurcze kończyny pojawiły się... od razu. Za pierwszym razem. Nigdy wcześniej tego nie próbowaliśmy, dlatego nie spodziewałam się efektów na samym początku. Dzisiaj powtórzyliśmy próbę - drżenie ponownie wystąpiło, jednak słabiej i rzadziej niż poprzednio. Zastanawiam się, czy poprzednio był to przypadek, czy też nam aż tak dobrze idzie.


RE: Pierwsze przejęcie - Modra - 20-12-2018

Seth jest z tobą od długiego czasu. Jeśli rozwija się tak, jak rozwijałaby się tulpa, istnieje możliwość, że będzie szło wam dobrze, zarówno dzięki temu, jak i pozytywnemu nastawieniu do samego przejmowania. Na pewno nie jest to nic niepokojącego, więc spróbowałabym jeszcze kilka razy i zobaczyła, jakie będą efekty.


RE: Pierwsze przejęcie - Valaness - 20-12-2018

Tak trzeba będzie zrobić. Faktycznie jestem pozytywnie nastawiona do całego eksperymentu, to fascynująca nowość big grin Na pewno będę ćwiczyć i dam znać jak idzie.