Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] [tłumaczenie] Poradnik Glitchthe3rda o serwitorach
Kategoria[Inne]
#1
Szybkie tłumaczenie poradnika glitchthe3rda o serwitorach. Wrzucam jako ciekawostkę.

Oryginał i tłumaczenie

Wszelkie błędy i poprawki możecie kierować w komentarzach lub jako PM.
Czy to sen?
Odpowiedz
#2
Jej! Fajnie, dziękujemy big grin. A mógłbyś wrzucić jeszcze na portal w poradnikach? A błędów nie widziałem, może tylko kilka przecinków, ale to nic strasznego.
Odpowiedz
#3
Nie, poradnik jest zbyt krótki i ogólny. Dlatego jest tu jako ciekawostka.
Czy to sen?
Odpowiedz
#4
I tak lepsze są tulpy :-) Zastanawiam się, czy te całe serwitory mogą służyć jako element magii voodoo?
Odpowiedz
#5
Porównywanie serwitorów i tulp nie ma sensu. Serwitor to narzędzie, tulpa to osoba.
Czy to sen?
Odpowiedz
#6
Ja mam takie jedno pytanie, które mi się nasuwa od początku jak przeczytałem ten poradniczek i ogólnie jak czytałem o serwitorach. Mianowicie nie widzę za mocno sensu, pisania do nich programów w jakimś wybranym języku programowania. Nie za mocno rozumiem tą koncepcję. Bo przecież po co pisać programy i podprogramy, nie wystarczy nasze słowo jak stworzymy takiego serwitora, że np.: ma badać próbki pod względem składu chemicznego albo odganiać niechciane myśli. No i jeśli już jednak trzeba pisać takie programy to czy robimy to na kartce, na komputerze, czy normalnie w głowie sobie układamy takie programy ? Sorki jeśli to pytanie jest głupie, ale jeszcze nie spotkałem się, by ktoś o to pytał dlatego jestem po prostu ciekaw.


Odpowiedz
#7
Do czego można wykorzystać serwitora?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości