Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacje] Rodzaj buntu?
Kategoria[Relacje]
Od razu ostrzegam, że nie bardzo wiedziałam jak nazwać ten wątek, gdyż nie bardzo jestem w stanie zrozumieć sytuację, która skłoniła mnie to utworzenia takowego.

Otóż swoją tulpę stworzyłam miesiąc temu.Miala rude kręcone włosy, brązowe oczy i była raczej drobnej budowy. "Nadałam" jej imię Sara, ale jednocześnie ciągle powtarzałam, że jeśli coś jej nie odpowiada to może to zmienić. Nie chciałam, żeby czuła się do czegokolwiek zmuszana. 
Początkowo wszystko między nami szło dobrze, budowaliśmy naszą relację i próbowałyśmy lepiej się poznać. Po około dwóch tygodniach, kiedy odwiedzałam WL nigdzie jej nie było, a nie jest on narazie rozległy. Nie reagowała, kiedy ją wolałam. Tak, jakby nie chciała mnie widzieć. Taki stan utrzymywał się 3 dni. Kiedy 4 dnia weszłam do WL na kanapie zamiast Sary siedział.. chłopak.Jej a raczej obecnie jego wygląd się zmienił. Rude włosy zrobiły się białe a brązowe dotąd oczy, zielone. Nie ukrywam, że byłam w szoku. Nawet nie wiem, kiedy imię również uległo zmianie. Naprawdę, postać "Sary" była akceptowana przeze mnie.Obecnie Sara jest Savarielem. 
Nie mam pojęcia skąd takie imię, bo nie mamy jeszcze tak dobrej komunikacji. Wiem też, że nie mogła to być moja "myśl", bo jej "brzmienie" było "czyste". Kiedy próbuję coś czasem nieświadomie mówić za tulpę słyszę często coś w rodzaju echa/pogłosu. Nie zawsze tak jest, ale w większości przypadków. Mogę się mylić, ale czuję, że ta myśl nie pochodziła ode mnie.

O co może chodzić? Jak mam to  rozumieć? Czy może to być swego rodzaju bunt bądź protest na jakieś moje zachowanie?

PS: Obecnie między nami jest dobrze. Wszystko wróciło do normy po zmianie wyglądu i płci. smiling
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Rodzaj buntu? - przez Amswallow - 11-12-2017, 20:07
RE: Rodzaj buntu? - przez Zasniezka - 11-12-2017, 20:24
RE: Rodzaj buntu? - przez Amswallow - 11-12-2017, 20:50
RE: Rodzaj buntu? - przez Modra - 12-12-2017, 00:11
RE: Rodzaj buntu? - przez Amswallow - 12-12-2017, 14:14
RE: Rodzaj buntu? - przez Łukasz - 12-12-2017, 16:55
RE: Rodzaj buntu? - przez Amswallow - 13-12-2017, 16:41

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości