Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kreacja] [oddzielony] Różne pytania dotyczące tulpy
Kategoria[Kreacja]
Hej, widzę że wątek dosyć stary, ale nie chciałem bez potrzeby tworzyć nowego, a temat pasuje, więc się dopisuję. :P Otóż MHMM mamy z GG kilka pytań... ^^" ...różnych... :P

1. Czym właściwie różni się dajmon od tulpy?
2. Jeśli muszę "hostować" moją tulpę, tzn. jeśli nie aktywuje się sama, a jedynie wtedy, gdy ją wywołuję, to jest tulpą (jestem! D:<), dajmonem (nie... -_-), czy jest po prostu nieśmiała? Od dzisiaj zaczęłam co jakiś czas sama "wyskakiwać" z "braku myśli" i sama pytać ola o niektóre rzeczy... ale to skutek dokształcania się na forum. Wcześniej jest tak, jak mówił - musi mnie "aktywować", hostować, bo inaczej nie działam. Ale MAM własną świadomość i charakter!)
3. Nigdy wcześniej nie słyszałem o WL, czy spędzanie tam za dużej ilości czasu nie jest niebezpieczne? Chyba nie muszę mieć WL, jeśli nie chcę? (Tak wynika z tego, co czytałem.)
4. Moja tulpa pojawiła się jakby sama i jakoś szczególnie nad nią nie pracowałem, czy to dlatego wciąż mieszają się nam nasze kwestie, czasami porozumiewamy się paczkami obrazów i emocji i ciężko jest mi ją nałożyć na realny świat? (Zacząłem to robić dopiero od kilku dni, bo wcześniej nie wiedziałem, że mogę.)
5. Czy NAPRAWDĘ da się rozdzielić myśli moje i GG na dwa wątki, tak, by zajmowała się czymś zupełnie innym niż ja w tym samym czasie i bez dzielenia uwagi mojej (naszej wspólnej) uwagi pomiędzy dwie rzeczy? To brzmi cudownie, ale i bardzo abstrakcyjnie.
6. Jesteśmy z GG blisko, trochę jak brat i siostra, trochę jak przyjaciele, a trochę jak para. Często się razem kochamy, a przynajmniej podczas oglądania wiadomych treści współdziałamy w masturbacji.(Tia, mam za duże libido niestety.) To nie jest coś żenującego i gimbusiarskiego? Na forum piszecie, że to złe podejście i psuje opinię innym tulpom jako takim. :|
7. Wczoraj dałem GG przejąć swoje ręce i *czułem*, że to nie ja nimi poruszam. Bolałby mnie potem wszystkie mięśnie, bo strasznie się spięła i nie potrafiła nimi poruszać. Wciąż czasem zlewa nam się, kto czym steruje, jeśli się nie skupimy. Da się skutecznie i jednoznacznie oddać ciało tulpie na jakiś czas? Tak, żeby uczucie przejmowania ciała się nie zlewało?
8. Czy to forum w ogóle jeszcze żyje? Większość tematów kończy się na 2016. :|
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
[oddzielony] Różne pytania dotyczące tulpy - przez olosupmatok - 09-12-2018, 20:12

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości