Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótkie pytania ogólne
Kategoria
(17-02-2017, 08:47)Xsalia napisał(a): Bardzo zależy mi by oboje mogli przechodzić w moje ciało (a szczególnie Nico). Czy jeśli chce widzieć Leo to nie bedzie on miał problemów z przechodzeniem w moje ciało? Czy te dwie rzeczy sie nie wykluczają i czy bedzie to miało jakiś wpływ na Nico?
Chodzi ci o przejmowanie ciała, tak? Nie, nakładanie i przejmowanie się nie wykluczają.
(17-02-2017, 08:47)Xsalia napisał(a): Czy jeśli bede widzieć Leo to Nico automatycznie tez bedzie widoczny?
Nie. Nakładanie polega na tym, że musisz sama "wygenerować" jakiś obraz (choćby tę postać tulpy) i nauczyć się go widzieć. Możesz ćwiczyć nakładanie obu tulp naraz - wtedy owszem, będziesz widzieć je razem. Jednak najpierw musisz się nauczyć w ogóle widzieć każdą z nich. Pamiętaj, że nakładanie, to twój wysiłek i praca; samo nic się nie zobaczy.
(17-02-2017, 08:47)Xsalia napisał(a): Jaki jest najlepszy poradnik do uwidocznienia mojej tulpy?
Nie ma takiego. Musisz przeanalizować pod siebie poradniki, które mamy my i ewentualnie anglojęzyczne, żeby znaleźć odpowiedni dla siebie lub wybrać z nich przydatne ćwiczenia. Możesz też robić to po swojemu, jeśli poczujesz, że ten sposób będzie dla ciebie bardziej rozwijający.
Odpowiedz
Może to głupie pytanie, ale...
Mamy Discorda, albo jakiś inny czat?
You can't always get what you want!
Odpowiedz
Mamy shoutboxa.
Odpowiedz
Znalazłem =)

Jurnykotku, po coś link jest widoczny tylko dla zalogowanych. M.
You can't always get what you want!
Odpowiedz
Witam, otóż mam pewien problem. Za nowy Wonderland przyjąłem sobie swój pokój, jednak tu pojawia się problem, otóż jest on bardzo, chaotyczny, ma bardzo dużo szczegółów i trudno mi się na nim skupić. Oliwy do ognia dodaje to, że prawei zawsze mam w nim bałagan, co jeszcze bardziej utrudnia sprawe. I tu moje pytanie, czy można zmienić wonderland nawet po jakimś czasie? Najlepiej na coś prostszego. A jeśli tak, może mi ktoś opisać jak to najlepiej i najłatwiej zrobić? Poza tym, takie luźniejsze pytanko, jakie wy macie Wonderlandy?
Odpowiedz
Co prawda nie znam się na Wonderlandach, ale może by pomogło jakbyś spróbował WL poszerzyć poprzez wyobrażenie sobie wyjścia z pokoju i przeprowadzkę? Wiesz, otwierasz drzwi, wychodzisz z Yuno... smiling

Mój WL to rozbudowane uniwersum, łączące w sobie dużo wymiarów, ale to ci raczej nie pomoże big grin
Odpowiedz
Wonderland to twoja wyobraźnia - tylko i wyłącznie. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie zmienić dowolną rzecz i to nadal będzie po prostu WL.
Jeśli aktualny wystrój twojego pokoju przeszkadza ci w przeniesieniu go do świata wyobraźni, opróżnij pokój w WL, a potem wstaw tam tylko potrzebne rzeczy. Nie musisz wyobrażać sobie, że je wynosisz czy czegokolwiek, co każe ci skupiać się zbyt mocno. Niech te rzeczy znikną, a potem pojawią się tylko potrzebne. To pierwsze, co mi przychodzi na myśl, a co mogłoby ci to ułatwić.
Jeśli chcesz stworzyć coś nowego, możesz użyć pomieszczenia, które odwzorowałeś, jako korytarza do innej wersji WL, z drzwiami do niej prowadzącymi. A potem stwórz to, co będzie dla ciebie wygodne.
My mamy jakiś podstawowy WL, niewielkie mieszkanko, na szczególne okazje; zwykle jednak Sarę przywołuję obok siebie, bo nie czujemy obie potrzeby rozwijania WL.
Odpowiedz
(20-06-2017, 21:09)krx napisał(a): I tu moje pytanie, czy można zmienić wonderland nawet po jakimś czasie?
Oczywiście. Zarówno zmiana jak i rozbudowywanie Wonderlandu to tak naprawdę nic trudnego, choć może być z początku ciężkie przez wzgląd na przyzwyczajenie.
Pomysł Reptili z wyjściem jest bardzo dobry, ponieważ za drzwiami może znajdować się cokolwiek zechcesz, a ponadto jeśli z przyzwyczajenia będziesz na początku wizualizował sobie pokój - procedura wychodzenia wcale się nie zmieni i nie będzie powodu do paniki. Ponadto wychodzenie drzwiami jest bardziej... naturalne niż rozbijanie Wonderlandu na cząsteczki i składanie go na nowo. Choć to drugie brzmi zabawniej.

(20-06-2017, 21:09)krx napisał(a): jakie wy macie Wonderlandy?
Mój wonderland to góry w których wiecznie panuje zima. W sumie to mamy z Wiliamem jeden ulubiony klif nad przepaścią i nic więcej. Zrezygnowałam ze wszystkich domów czy pokoi, bo Wonderland jest tylko dodatkiem i nie spełnia żadnych istotnych funkcji ani dla mnie, ani dla Willa.
Odpowiedz
My mamy ośrodek zwany Centrum, mieści się w jakiejś odleglości od Miasta, w którym normalnie zyjemy. Dookoła ośrodka są tereny leśne, etc.
Mnogość


Odpowiedz
Mam pytanie. Czy w WL może pojawić się coś czego nie zrobił host ani tulpa ? Czytając niektóre wątki mógłbym pomyśleć że tak, ale nigdy w życiu w mojej wyobraźni nie pojawiło się coś czego sam nie stworzyłem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości