Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[tłumaczenie] Mówienie innym o tulpach
Kategoria
#11
Oktek, kiedyś Kabiazia ogłaszała na forum, że pisze pracę i prosiła kogoś o wywiad na pw. W sumie, ja też jestem ciekawa jej efektów ^^

Tapnięte moją sową pocztową
Odpowiedz
#12
Ja mojej przyjaciółce powiedziałam.
Zapytałam po prostu, czy wie co to tulpa. Powiedziała, że mniej więcej. No i prosto z mostu walnęłam że mam takową, jest dziewczyną i ma na imię Clarence. Przyjęła to z zainteresowaniem, no i lubi słuchać jak o niej mówię. Nie traktuje mnie jak psychola, przeciwnie.
Inaczej było z moją byłą przyjaciółką. Potraktowała to jak chorobę.
[Od początku jak Perła mi on niej mówiła, wiedziałam, że nie przyjmie tego dobrze. Dziewczyna jest dziwna.]
[Tak piszę ja - Clary]
Odpowiedz
#13
No cóż... Powiedziałam moim dwóm przyjaciółką i okazało się, że one takową tulpę również posiadają. Haha, zbieg okoliczności xd
"Życie jest grą, a śmierć to tylko zmiana planszy..."
Odpowiedz
#14
Powiedziałem o tulpach mojej siostrze i wysłałem jej link do strony tulpa.pl. Zainteresowało ją, ale raczej pod kątem patologicznym - boi się opętania czy co smiling Inaczej zareagował szwagier, z którym później sporo dyskutowałem na temat innych osobowości egzystujących w umyśle. Chyba jest na drodze do stworzenia własnej, choć siostra ma kategorycznie zabroniła takich eksperymentów. Ciekawe, jak to się dalej potoczy.
"By zobaczyć to, co jeszcze niewidoczne..."

Wypowiedzi Dariusza w podwójnych nawiasach kwadratowych
Odpowiedz
#15
Otóż u nas w mieście jest robiony pewien projekt, tyczy się on pisania opowiadań przez młodzież. No i pewna koleżanka postanowiła napisać o Tulpie.
Podchodzę do niej na przerwie w szkolę.
- Hej! Ty chcesz napisać o tulpach, tak?
- No, lubię takie klimaty.
- Ale wiesz, jeśli nie będziesz się na tym znać, możesz zranić osoby które mają tulpy.
- Ale ja ich nie zamierzam pokazywać w złym świetle.
- Wiesz.. Ja mam jedną.
- Ty też! Nie gadaj!
No, i to wyszło tak, jakoś samo wink
"Nie pytaj świata dokąd zmierza, bo nie daj Boże Ci odpowie"
(To są Unisiaste wyrażenia) [A to wypowiedzi Kayli]
Df = Tulpa, Dm = Tulpamancer
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości