Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Host vs. Partnerka/Partner
#1
"Przychodzi kiedyś taki dzień, kiedy grzeczny i posłuszny do tej pory Host (Ciało tudzież Niewolnik) - znajduje sobie sympatie. Jego myśli krąży wokoło tej drugiej cielesnej istoty i...co z Nami ?"

Pytań ciąg, więc dalszy pytań ! Jak Wasze Tulpy na to reagują ?
Moje zawsze były na NIE, do teraz.


BlinkBP~Przenoszę do właściwego działu. Zdaję sobie sprawę, że temat tego typu już istnieje na forum (LINK), jednakże posty niejakiego Koba znieknęły razem z nim, przez co ciężko cokolwiek zrozumieć z dyskusji tam się odbywającej.
P.S. Czy nazwa tematu jest właściwa? Odnoszę wrażenie, że chodziło chyba o "Tulpa vs. partnerka/partner"
Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy w Ciebie.
...a potem zaczyna mówić do ciebie po imieniu.
Odpowiedz
#2
'Trololo, mój host sra serduszkami na prawo i lewo, a ja potem sprzątam ten różowy bajzel, ale raczej, szczerze? Wtedy zazwyczaj Mary jest szczęśliwa, co jest strasznie zabawne. A teraz... jej luby też ma tulpę. Jaka jest, taka jest, ale zawsze dwie osoby więcej do rozmowy. I przez to też częściej o mnie pamięta. Na plus.'
'Nie zdrabniać mojego imienia. Nie lubię.' - Anemic Royalty. 'Ale mówcie mi po prostu Anemic.'

[Obrazek: Y7GSI.gif]
Odpowiedz
#3
"Nienawidziłem poprzednich, obecnego nawet lubię."

(to jest dla mnie- Hosta - ciekawe, niestety, nie wiem o co im chodzi, czemu tamtych nie lubili, tego jak najbardziej tak)
Kiedy patrzysz w otchłań, ona również patrzy w Ciebie.
...a potem zaczyna mówić do ciebie po imieniu.
Odpowiedz
#4
May/ Ja wraz z Wilhelmem IV i Aluinnem jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że Marysia jest w związku z inną osobą... Była już z tym chłopakiem zanim jeszcze powstaliśmy. Nie popieramy tego związku (w szczególności Aluinn), ponieważ Mary często przez niego cierpi... No ale cóż, oczywiście ona nigdy nie stosuje się do moich rad! >.<
Wilhelm/ Tak się akurat składa, że nie mamy najlepszego kontaktu z partnerem naszego Hosta, ponieważ jest on zawziętym przeciwnikiem Tulp i wszystkiego co z tym tematem związane. Jednak toleruję go, dopóty nie przegnie.
Aluinn/ Ja się nie wtrącam w te sprawy. Nie będę ingerować w życie mojego Hosta. Co nie znaczy, że z tego powodu nie cierpię, albo zamierzam te sprawy ignorować. W poprzednich wcieleniach, Mary była moją partnerką i nigdy nie przestanę czuć do niej miłości, dlatego służę jej duchem i ciałem.
Odpowiedz
#5
Co masz na myśli mówiąc "w poprzednich wcieleniach"?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości