Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kreacja] Poradnik Kreacji Tulpy
Kategoria[Kreacja]
#21
Poradnik, który poleciła Ruda, jest już przetłumaczony i znajduje się tutaj.
Odpowiedz
#22
Bardzo dziękuje za ten poradnik. Dzięki tobie uwierzyłam że mogę to zrobic i teraz proszę mam przyjaciela Robina smiling
Odpowiedz
#23
Przydatny ten poradnik, podziękować,że nie muszę już czytać po Angielsku i lincz obowiązkowy dla siebie samej ,że dopiero teraz znalazłam tę stronę big grin Refleks szachisty ..
Just let me fall ..
Odpowiedz
#24
Poradnik wybitny... Jednak ja sam jestem zbity z tropu... Chcialem stworzyc swoja Tulpę już miesiąc temu, wtedy pojawiła mi się 1 myśl o mojej ukochanej, od samego początku wiedziałem jaki chce by miala charakter, wygląd i wszystko, takze z WL nie mam problemu, biala przestrzen ktora zmienia sie natychmiast w to o czym mysle... Wiem ze kreowanie Tulpy zajmuje dlugo czasu, slysze jej odpowiedzi i czuje ze jest tam, mam problem takze z tym iz narzucam jej swoja wole, w zyciu zawsze wszystko kontroluje a tutaj podczas jej tworzenia takze chce to robic... Nie wiem co poczac

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#25
Najprostszym będzie zignorować to i założyć, że tylko WYDAJE ci się, ze narzucasz jej swoje myśli (w naszym slangu papugujesz). Wiele osób ma z tym problem na początek, więc nie martw się. Pare osób zaleca również, by popapugować, aby zobaczyć różnicę.
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz
#26
Na całe szczęście udało mi się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji więc już nie mam problemu ale dziękuje za odpowiedź

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości