Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kreacja] Poradnik Kreacji Tulpy
Kategoria[Kreacja]
#11
hej, jestem nowa i właśnie stworzyłam sobie tulpę ale zadziwia mnie jedna rzecz
bardzo łatwo miałam z wyobraźeniem sobie wszystkiego i dodatkowo jak spytałam Lili (tak ją nazwałam) czy pódoba jej się imie to usłyszałam odpowiedź po trzech sekundach, stąd pytanie czy to była Lili czy moja odpowiedź?
Odpowiedz
#12
Widocznie masz dobrze rozwiniętą wyobraźnię ^^ Ja także nie miałem większych problemów z wyobrażeniem sobie WL na początku. Nie jestem jednak pewien, czy po tym czasie moja wyobraźnia rozwinęła się, czy nadal jest na takim samym poziomie. Chylę się jednak w stronę pierwszego i wydaje mi się, że większość osób to u siebie potwierdzi.
(11-12-2013, 17:56)tylkobasia napisał(a): usłyszałam odpowiedź po trzech sekundach
Zastanawia mnie ten odstęp czasowy. Moim zdaniem warto przyjąć to jako odpowiedź Tulpy, a dla pewności ponowić pytanie w przyszłości wink.
Odpowiedz
#13
Kolejny update.
Tym razem kolejne poprawki literówek itp.
Dodatkowo, dodany mały rozdział "Prywatność".
Powiększenie o kilka zdań kilku rozdziałów.
Odpowiedz
#14
Dzięki za poradnik! Jest naprawdę świetny. smiling
Odpowiedz
#15
Bardzo dobry i uwzględnia rzeczy, z którymi ja miałem problem smiling
Odpowiedz
#16
Świetny, bardzo dobry poradnik. W sam raz na start dla początkującego Hosta. I ja dziękuję, bo sama z owego poradnika korzystałam i był jednym z tych, które pomogły mi zacząć. wink
[Cześć! Jestem Akise, miło was poznać.]
<Tu Yoshi, wasz wspaniały iluzjonista!>
Odpowiedz
#17
Dzięki za poradnik nadal mi się nie udaje ale ważne by się nie podawać ;-;!
Odpowiedz
#18
no to zaczynamy "tworzyć" tulpe.. dzięki, poradnik dobry.
Odpowiedz
#19
Naprawdę dobry poradnik big grin Tylko, mam pewien problem... Stworzyłam, a raczej pomyślałam jak ma wyglądać Wonderland, pomyślałam i wiem, jak ma wyglądać moja tulpa (Zander - tak go nazwałam), lecz nie mam pojęcia, czy to nie idzie w wiatr, bo nie mogę się skupić na Zandru - cały czas w myślach zmieniam jego wygląd. Może do tego potrzeba czasu? Boję się, że nic z tego nie wyjdze, albo coś robię źle...
Odpowiedz
#20
Insane, TUTAJ, jest (moim zdaniem) świetny poradnik odnośnie wizualizacji. Musisz po prostu ćwiczyć sobie i powoli ustalać jego wygląd, dopóki nie przestanie się on zmieniać.
(gdyby problemem był język angielski, daj znać, mogę przetłumaczyć wink )
Obecnie jest nas tutaj trójka. Ja piszę zwykłym tekstem.
Ja, czyli Prince, piszę na niebiesko
Wilczyca, choć nie sądzę by chciała, może pisać {w takich nawiasach}

~*~Nasz blog~*~
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości