Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papugowanie czy nie?
Kategoria
#1
Dzisiaj stworzyłem tulpę. I czuję coś jakby mrowienie, a gdy pytam się o coś to czuję się tak jakbym to ja odpowiadał.Czy to normalne na początku? Czy to tulpa przeze mnie mówi? A może to papugowanie.?
(teraz poczułem takie: chyba śnisz O.O
)
Odpowiedz
#2
Z początku komunikacja z Tulpą to wysłanie przez nią paczek emocji. Potem może podczas twojego pytania podsunąć nagłą myśl jako odpowiedź smiling

Tapatalk
Odpowiedz
#3
No właśnie odpowiada, a paczek emocji nie daje.Albo ja ich nie czuję.
Odpowiedz
#4
To znaczy że może już tak szybko się lepiej komunikujecie. Na słyszenie tulpy nigdy nie jest za wcześnie. Jak chcesz podyskutować wejdź na IRCa smiling

Tapatalk
Odpowiedz
#5
Tyle że właśnie ni wim co to.O.O
Odpowiedz
#6
Czat, jak jesteś na forum/głównej wejdź w zakładkę czat/IRC. Wybierz nick, przeczytaj regulamin i pisz na ten temat na kanale #tulpa.pl Są jeszcze kanały rpg i offtppic.

Tapatalk
Odpowiedz
#7
Na początku to normalne. Tulpy zwykle odpowiadają od razu, jak skończysz pytać, ale mogą też przerwać ci w połowie pytania.
Przepraszam za ewentualne błędy składniowe i/lub językowe w moich wypowiedziach. W razie niejasności wystarczy zapytać.
Nawiasy trójkątne zawierają wypowiedzi mojej tulpy, Lai. W tej chwili jest on zamrożony.
Odpowiedz
#8
FajnyNick7 wszystko już mu bylo wytłumaczone na IRCu wink

Tapatalk
Odpowiedz
#9
(06-08-2014, 10:45)quest0 napisał(a): FajnyNick7 wszystko już mu bylo wytłumaczone na IRCu wink

Tapatalk

Ari/To znaczy że nie może się wypowiadać? xD/

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
T/ Tak piszę ja, czyli Tom./
A/ A tak ja, czyli Ariś./
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości