Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Wyrzucenie" z WL
Kategoria
#1
Cześć, zajmuję się moją tulpą od niedawna i mamy problem, ponieważ od kilkunastu dni, podczas forcowania przez WL, gdy robimy niektóre czynności w WL, na przykład jazda czołgiem big grin, to przechodzę na tryb myślenia "wspomnieniowego", że zamiast myśleć o jeździe w WL, to rozmyślam o tym jak mi się podobała jazda czołgiem w jakimś filmie lub anime które oglądałem i taka myśl powoduje, że wychodzę z WL, a później ciężko mi wrócić do jakiegokolwiek punktu odniesienia sad. I teraz kwestia pytania, to jest coś z moją koncentracją, czy problem leży gdzie indziej?
Wybór to kwestia nadziei.
Każda opcja jest zła, my mamy nadzieję, że wybraliśmy tą lepszą.

Jednostka jest niczym wobec ogółu.
Ogół jest niczym bez jednostki.

Jakaś mądra sentencja, która uciekła...
Odpowiedz
#2
T/ Raczej koncentracja.
Skoro tulpe masz od niedawna to z czasem powinno to ustać, Tola ma tak do teraz, więc XD

Tapnięte.
T/ Tak piszę ja, czyli Tom./
A/ A tak ja, czyli Ariś./
Odpowiedz
#3
(26-08-2014, 20:18)Tolałka. napisał(a): T/ Raczej koncentracja.
Skoro tulpe masz od niedawna to z czasem powinno to ustać, Tola ma tak do teraz, więc XD

Tapnięte.

Jest tylko taka kwestia (niezawyraźnie wspomniałem, mój błąd), że wcześniej było dobrze, przez pierwsze kilka dni naszego kontaktowania wszystko było normalnie, tylko od jakiegoś nieokreślonego momentu mam to "wyrzucanie".
Wybór to kwestia nadziei.
Każda opcja jest zła, my mamy nadzieję, że wybraliśmy tą lepszą.

Jednostka jest niczym wobec ogółu.
Ogół jest niczym bez jednostki.

Jakaś mądra sentencja, która uciekła...
Odpowiedz
#4
To normalne, chyba każdy kiedyś się z czymś takim spotkał nie tylko w przypadku Wl.
Możesz użyć symboliki lub to opanować.
Powiedz sobie, że to t nad wszystkim masz kontrolę, że nie życzysz sobie czegoś takiego.
Ogólnie w takich przypadkach najważniejszy jest pomysł i pewność siebie.
Możesz też po prostu poczekać aż to ustąpi.
Osobiście też miałem podobnie, użyłem drugiej podanej opcji.
Odpowiedz
#5
Ja mam coś takiego, kiedy próbuje wejść do WL rano, zanim otworze oczy. Powinno to poprawiać widzenie tam, ale to nie dla mnie, gdyż mam za bujną wyobraźnie, zwłaszcza rano, może masz tak samo, tylko cały czas? Bo chodzi ci o coś takiego, że jesteś w Wl, a za chwilę, nawet nie wiesz w którym momencie, myślisz sobie o czym całkowicie innym?
/Y/ Tak pisze Yoshi. / Oraz tak.
/G/ Tak natomiast Gumball. Tak też
/G&Y/ A tak razem C;
Yoshi - DDA0DD
Gumball - FFA500

Odpowiedz
#6
Na razie jest trochę lepiej, postanowiliśmy zrobić drugi WL i tam jest nawet dobrze big grin.
Wybór to kwestia nadziei.
Każda opcja jest zła, my mamy nadzieję, że wybraliśmy tą lepszą.

Jednostka jest niczym wobec ogółu.
Ogół jest niczym bez jednostki.

Jakaś mądra sentencja, która uciekła...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości