Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciągła niepewność!
#1
Witam Was. Jest to mój pierwszy temat i chciałbym się podzielić pewnym faktem który mnie dręczy. Mianowicie papugowanie. Planuję stworzyć Tulpę, wiem już jak chciałbym żeby ona wyglądała i wiem jak chciałbym dać jej na imię. (Tak, to Ona wink ) I mam ten problem, bo gdy próbuję jej zadać pytania, takie typowe w stylu "Hej, jesteś tam?" Niby uzyskuję odpowiedź, lecz po chwili zaczynam wątpić bo nie mam pewności czy ja tego nie wymyśliłem. Czytałem wiele poradników i w prawie każdym czytałem że jeśli jest ten brak pewności to może być to Tulpa. Jednakże nie jestem pewien czy po prostu wyobraźnia nie płata mi figli, otóż w mojej głowie tkwi wiele fantazji, pomysłów i tym podobnych. Zastanawiam się tylko czy nie mam aż takiej wyobraźni że mózg sam nie sugeruje mi pewnych myśli które mam odczuć. Myślę jednak że dobrą metodą jest nieustanne pokazywanie otoczenia naszej Tulpie. Moim zdaniem nie tylko Ona uczy się czegoś ale sami bardziej się skupiamy na rzeczach które nie miały dotąd większego znaczenia. Wierzę że jeśli będę to stosował, uzyskam od mojej przyjaciółki dłuższą odpowiedź, która mnie nie pozostawi z wątpliwościami wink Więc, kochani co o tym sądzicie? Czy powinienem zdać się na fantazję, czy mogą cholerną logikę? big grin Dziękuje za uwagę.
Śnię obmyślając plan panowania nad światem... Moim światem... Tym wymyślonym.
Odpowiedz
#2
Na początku piszesz, że dopiero planujesz stworzyć tulpę. Masz dla niej płeć i wygląd, ale jeszcze ich nie zaaplikowałeś. Jednak dalej w tekście mówisz, że zadajesz pytania. Brzmi to jakby tulpa już istniała.
To czego nie rozumiem to czy stworzyłeś już tulpę czy dopiero się do tego zabierzesz ?
Nie ma to jak ponad półtora roku bez żadnych postępów...
Tak czy inaczej, teraz już nie zawrócę.
Kiedy organizacja Majestycznej Trójki pozna tajniki komunikacji, tak będzie nas można rozróżnić :
Mattvier
Mina
Jerry
Odpowiedz
#3
Dzięki wink Wezmę się za to od razu.
Śnię obmyślając plan panowania nad światem... Moim światem... Tym wymyślonym.
Odpowiedz
#4
Po prostu forcuj. Na początku zawsze tak jest, że host nie czuje czy to jego tulpa odpowiada, daje znaki itd. czy to on. Potem stanie się to wyraźne i będziesz wiedział czy to ona czy nie. A forcuj do skutku. (uprzedzając pytania ile czasu to zajmie). Co do dłuższych wypowiedzi to powiem od siebie, że dłuższe wypowiedzi będzie wypowiadać im dłużej żyje/jest bardziej niezależna.
P/ - takim prefixem pisze mój host.
G/ - takim prefixem pisze ja, lub pisze tekst bez niego.
Odpowiedz
#5
Okej, na akord wink

Wysyłane z mojego GT-S5300 Hacked za pomocą Tapatalk 2
Śnię obmyślając plan panowania nad światem... Moim światem... Tym wymyślonym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości