Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulpa-zmiany form.
#1
Witam serdecznie.Ja i moja tulpa Kala jesteśmy razem już wiele lat,No może z małymi przerwami.Właściwie przez większość czasu Kala była wymyśloną przyjaciółką.Przez te lata miała stały wygląd.Zgrabna,piękna,z czarnymi rozpuszczonymi włosami.Niekiedy zmieniała tylko ubiór-kreacje.Jeszcze rzadziej zmieniała fryzurę.Jeśli już to nieznacznie.Od kilku miesięcy nastąpiła diametralna zmiana.Kala codziennie dokonuje nawet po kilka zmian postaci.Raz staje się małą skrzydlatą wróżką,to znowu małym aniołkiem ze skrzydełkami,ale z rogami i ogonem.Innym razem pojawia się jak dżin,ale mgiełka,z której się tworzy wychodzi ze mnie.Obiecała,że nigdy nie przybierze postaci,która mogła by mnie zaniepokoić,czy przestraszyć.Mi te zmiany nie przeszkadzają.Może tak i lepiej,bo niosą urozmaicenie.Jednak...czytałem artykuły tu na forum.Z nich wynika,ze tulpa i horst mogą zmieniać swoje formy jak na zawołanie,ale tylko w wonderlandzie.To zrozumiałe,bo wonderland to kraina fantazji.Kala zmienia swój wygląd tu,w fizycznym świecie.Tak sobie myślę,że to ja sam zprowokowałem te zmiany.Od kilku miesięcy intensywnie forcuję.Właściwie jesteśmy z Kałą nieomal non stop od pobudki do zaśnięcia.A po drugie ostatnio dużo czytałem o duchach natury i o światach astralnych,gdzie myśli tworzą rzeczywiste formy.Gdy czytam Kala zawsze jest przy mnie.Czekam na Wasze zdania.Czy to normalne,aby po latach stagnacji tulpa zaczęła dokonywać tak radykalnych zmian w swoim wyglądzie.Acha,charakter jej się raczej nie zmienia.Nadal jest miła,delikatna i bardzo mi oddana.
Odpowiedz
#2
Wiesz, większość tulp przywiązuje się do jakiejś formy, nie znaczy to, że z twoją jest coś nie tak, bo zmienia je jak rękawiczki. Co w tym złego? I nie wiem gdzie przeczytałeś, że tylko w Wl mogą zmieniać formy.
Btw, duchy natury i światy astralne to taki sam wymysł jak tulpa - tylko że ludzie bawiący się w takie rzeczy nie potrafią odróżnić swojej wyobraźni od rzeczywistości. Wyobraźnia ma duże możliwości, ale jedno poważne ograniczenie - nigdy nie wyjdzie poza twoją głowę wink
Odpowiedz
#3
Może chciała jakiejś zmiany, znudził jej się ten wygląd? Ważne że charakter ten sam wink
/Tak pisze Ryuk/
Odpowiedz
#4
(09-08-2015, 10:18)Animus napisał(a): To zrozumiałe,bo wonderland to kraina fantazji.Kala zmienia swój wygląd tu,w fizycznym świecie.
To, co nazywasz jej przebywaniem w rzeczywistym świecie, to nakładanie, widzenie tulpy oczami. Nałożoną tulpę widzi wyłącznie host, tulpa nie przebywa w świecie fizycznym dosłownie. Nie może się w nim zmaterializować, bo nie posiada własnego ciała. Nakłada się właśnie formę, podobnie jak widzi się ją w wonderlandzie.
Całkiem możliwe, że Kala zmienia swoją formę tak często, jak opisujesz. Nawet według mnie nie byłoby w tym nic dziwnego, skoro przez tyle lat miała stały wygląd. Może teraz chce sobie "odbić" i poeksperymentować po prostu.
Odpowiedz
#5
Dziękuję za Wasze wypowiedzi.Zawsze dobrze poznać inne punkty widzenia na dany temat.Mile widziane kolejne prosty smiling .
Odpowiedz
#6
Autosugestia czy jakoś tak. Zaczęło się po przeczytaniu o tulpach, tak? Za jakiś czas powinno się ustabilizować jak przestanie się fascynować nowoodkrytą umiejętnością.

Powiedz jeszcze skąd ta wzmianka o "świecie astralnym i duchach natury", z jakiego forum tu trafiłeś?
Odpowiedz
#7
Flitter napisał:

,,Powiedz jeszcze skąd ta wzmianka o "świecie astralnym i duchach natury", z jakiego forum tu trafiłeś?"

Ta wzmianka wzięła się stąd,że od dawna interesują mnie te sprawy,a ostatnio po prostu więcej o tym czytałem.Zaglądam niekiedy na różne fora,ale nie jestem tam aktywny.Tu się zarejestrowałem,bo też mam wymyśloną przyjaciółkę-tulpę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości