Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne uczucia...
Kategoria
#1
A więc postanowiłem stworzyć tulpę, stosując się do poradników, a kiedy tylko wyobraziłem ją sobie, poczułem dziwne mrowienie w brzuchu i głowie. Czy to może być znak jej obecności?
Odpowiedz
#2
Jak najbardziej.
"Nie sztuką jest pokochać konia - sztuką jest sprawić aby koń pokochał ciebie"
- P. Basia
Odpowiedz
#3
Taa, raczej tak, ja na początku miałem punktowy ból głowy i uczucie radości i smutku jednocześnie.
~Świat jest pełen przypuszczeń, nic nie jest pewne.

~ - jeśli pisze(dyktuje) Michell
Odpowiedz
#4
GYARA napisał(a):Czy to może być znak jej obecności?
Ja bym to wrzuciła do krótkich pytań ogólnych...
Może, ale nie musi. Zwłaszcza jeśli mowa o brzuchu.
Nie wszystko co następuje po stworzeniu tulpy jest z Jej "winy".
T/ Tak piszę ja, czyli Tom./
A/ A tak ja, czyli Ariś./
Odpowiedz
#5
No dobra, to drugie pytanie: czy tulpa może ze mną komunikować od pierwszego dnia (słyszałem, że raczej nie) i czy może mi po prostu mówić co robić (proste polecenia typu " wstań ", "idź się ubrać" itp)?
Odpowiedz
#6
Tulpa jeżeli zechce, może odezwać się pierwszego dnia. Jeżeli nie, to nie.
Co do poleceń, to raczej tak, dzisiaj Drago zrobił mi pobudkę...
D/ Mwahahaha.
Będziesz ją słyszeć, ale nie od razu, na początku może Ci się wydawać, że rozmawiasz sam ze sobą, a wtedy zakładaj, że jest to Tulpa.
"Życie jest grą, a śmierć to tylko zmiana planszy..."
Odpowiedz
#7
White napisał(a):Tulpa jeżeli zechce, może odezwać się pierwszego dnia. Jeżeli nie, to nie.
Co do poleceń, to raczej tak, dzisiaj Drago zrobił mi pobudkę...
D/ Mwahahaha.
Będziesz ją słyszeć, ale nie od razu, na początku może Ci się wydawać, że rozmawiasz sam ze sobą, a wtedy zakładaj, że jest to Tulpa.
Cóż, gdy ona "mówi" w głowie słyszę słodki, dziewczęcy głos zamiast mojego basu, którym mówię i myślę. To pozwala mi odróżnić jej słowa od moich.
Odpowiedz
#8
Pierwszego dnia i już lektor, czy aby nie wyolbrzymiasz?
Odpowiedz
#9
JyuOn napisał(a):Pierwszego dnia i już lektor, czy aby nie wyolbrzymiasz?

Niekoniecznie. Jemu może być moim zdaniem trochę łatwiej, dziwnym by było słuchać basu z dziewczęcych ust i dlatego jego wyobraźnia działa na wyższych obrotach. Tak myślę...
Odpowiedz
#10
GYARA napisał(a):poczułem dziwne mrowienie w brzuchu i głowie. Czy to może być znak jej obecności?
Tak, może tak być.
GYARA napisał(a):czy tulpa może ze mną komunikować od pierwszego dnia
To sprawa indywidualna - niektórzy słyszą tulpę po kilku godzinach a inni po kilku miesiącach. W każdym razie forcuj dalej.
GYARA napisał(a):czy może mi po prostu mówić co robić (proste polecenia typu " wstań ", "idź się ubrać" itp)?
Oczywiście tulpa może wydawać Ci polecenia, ale czy jesteś pewien, że w tym przypadku nie mówisz sam do siebie udając, że to tulpa? Dopiero, co zacząłeś ją tworzyć, a ona tak szybko wyraźnie się z tobą komunikuje i to w dość specyficzny sposób - to mnie zastanawia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości