Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kreacja] Masa Pytań :/
Kategoria[Kreacja]
#11
@H3nio
Skoro zamierzasz jeszcze pomyśleć nad tym, to teraz weź te swoje 'za' i skonfrontuj z 'przeciw', to jest z ryzykiem, które wiąże się ze stworzeniem tulpy. I wtedy sam będziesz wiedział, czy Ci się 'opłaca'. smiling

Tapnięte z urządzenia mobilnego.
Odpowiedz
#12
Czyli spodobała ci się jakaś postać i dowiedziałeś się o tulpach gdzieś w tym samym czasie. Dość często się to zdarza. Zanim zaczniesz uprzedzam, że twój wytwór nie będzie kopią tego, na czym go wzorujesz. Nawet jeśli "wybierzesz" mu cechy, on i tak przyjmie własne. Miej to na uwadze żeby potem nie było zaskoczenia i rozczarowania.

Co do pierwszego posta:
- nie warto
- nie musi
- można ale nie zawsze może chcieć tego co ty
- nie są na całe życie, w każdej chwili możesz się z tego wycofać z tym że jak długo w tym siedzisz to możesz mieć trudniej
Odpowiedz
#13
(03-04-2015, 10:44)H3nio napisał(a): Witam
Na początku wypada się przywitać smiling. Mam na imię H3nio (nick) aktualnie nie mam żadnej tulpy (ale zastanawiam się nad stworzeniem ) i interesuje się LD ( świadomy sen )
Zadam wam dzisiaj kilka ważnych pytań :
-Czy warto mieć tulpę ?
-Czy tulpa musi być człowiekiem lub czymś takim?
-Czy można dostosować wygląd tulpy ?
Zanim ktoś odp. coś w stylu "Ej to nie są Simsy , a tulpa to nie zabawka " to powiem że wiem iż to nie są zabawki tylko przyjaciele ( lub wrogowie ) na całe życie.
Ale wracając do tematu chciałbym stworzyć tulpę , ale interesuje mnie mitologiczne zwierze (ponieważ interesuje mnie mitologia , filmy i książki fantazy oraz manga ) , a mianowicie SMOK smiling ! . Więc powtarzam pytanie "czy mogę stworzyć tulpę smoka ?"

Nie uważam się za eksperta, sama dopiero co wyobraziłam sobie tulpę i umieściłam ją w wl, ale ona się jeszcze do mnie nie odezwała. Myślę, że tulpę warto mieć. W końcu sama jestem w trakcie jej stwarzania. 
Można dostosować wygląd tulpy, ale ona chyba może go zmienić. 
Tulpa nie musi być człowiekiem. Możesz stworzyć sobie tulpę-smoka, nie ma żadnego problemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości