Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autohipnoza do celów tulpomancji
#21
(10-09-2016, 17:48)Tolałka. napisał(a): Celowałam w nagrania na relaksacje, włączając wyłączenie utworu po pewnym czasie, wtedy byłam na tyle zrelaksowana i skupiona na wewnętrznej stronie siebie, więc kontynuowałam w WL.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

A, czyli nie korzystałaś ze skryptów? Na zasadzie, że skupiasz się na słowach np. 'moja komunikacja będzie lepsza' i powtarzasz je - no i sesję zaczynasz i kończysz słowami z rodzaju odliczania do wejścia w stan transu i wyjścia z niego.
Odpowiedz
#22
To też, ale akurat skrypty słabo na mnie działa, przynajmniej dotyczące tulpy. Nie wiem czemu. :v

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
T/ Tak piszę ja, czyli Tom./
A/ A tak ja, czyli Ariś./
Odpowiedz
#23
(10-09-2016, 17:53)Tolałka. napisał(a): To też, ale akurat skrypty słabo na mnie działa, przynajmniej dotyczące tulpy. Nie wiem czemu. :v

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

No własnie na nas też niespecjalnie. Sama pisałaś skrypty?
Odpowiedz
#24
Nie pisałam. Przemyślałam przed wszystko, i dopiero zaczynałam. Próbowałam też autosugestii, działając w podobie do Testów Rzeczywistości. Też mało dało. x)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
T/ Tak piszę ja, czyli Tom./
A/ A tak ja, czyli Ariś./
Odpowiedz
#25
(10-09-2016, 17:58)Tolałka. napisał(a): Nie pisałam. Przemyślałam przed wszystko, i dopiero zaczynałam. Próbowałam też autosugestii, działając w podobie do Testów Rzeczywistości. Też mało dało. x)

Masz na myśli testy rzeczywistości jak ze świadomego śnienia?
Odpowiedz
#26
Tak, w sensie powtarzania sobie tego o komunikacji i kilku innych kwestiach.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
T/ Tak piszę ja, czyli Tom./
A/ A tak ja, czyli Ariś./
Odpowiedz
#27
(10-09-2016, 18:07)Tolałka. napisał(a): Tak, w sensie powtarzania sobie tego o komunikacji i kilku innych kwestiach.

Huh... jak połączyłaś testy rzeczywistości z tulpomancją i autohipnozą? :v Możesz to opisać jakoś bardziej szczegółowo?
Odpowiedz
#28
Chodziło mi o powtarzanie sobie tego w myślach dość często. Mi to nie pomogło zbytnio, ale znajomej owszem.
Nie laczylam aż tak. x)
Po prostu to porównanie do TR wydało mi się trafne, ech.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
T/ Tak piszę ja, czyli Tom./
A/ A tak ja, czyli Ariś./
Odpowiedz
#29
(10-09-2016, 18:18)Tolałka. napisał(a): Chodziło mi o powtarzanie sobie tego w myślach dość często. Mi to nie pomogło zbytnio, ale znajomej owszem.
Nie laczylam aż tak. x)
Po prostu to porównanie do TR wydało mi się trafne, ech.

A, już kminię. Nie, spoko, to ja po prostu wszystko muszę mieć ze szczegółami i dosłownie, bo inaczej mam problemy z rozumieniem. :>

O, to może znajoma mogłaby coś powiedzieć? Przyznaję, że po prostu ciekawi mnie historia tego działającego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości