Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
First Person Tetris
#1
Ostatnio w swoich zakładkach znalazłam bardzo ciekawą grę, First Person Tetris. Można ją znaleźć na angielskim forum, więc czemu by i nie u nas.
Gra może z powodzeniem zostać wykorzystana do poprawy wizualizacji, a nawet nakładania. Na początku od zbyt długich sesji może mdlić, więc uwaga.
W razie pytań chętnie pomożemy.
Odpowiedz
#2
Trudne :o
Never one   [Obrazek: Jgh23SH.png]  Without the other
Odpowiedz
#3
Zdradliwe. :o)
W jaki konkretnie sposób widzisz jej wykorzystanie?
Odpowiedz
#4
Jak długo się gra w tego typu gry, to później łazi za człowiekiem. Często zdarza się, że po sesji grania po zamknięciu oczu dalej wizualizują mi się kolejne linie, albo kiedy ćwiczę nakładanie, obraz utrwala mi się na tyle, że mogę zobaczyć go na ścianie. Można to wykorzystać do wielu rzeczy. No i ćwiczy też orientację w przestrzeni, co mogło by się przydać w WL.
W razie pytań chętnie pomożemy.
Odpowiedz
#5
Nie do końca wiem jak obraz odbity na siatkówce (jak w przypadku kontrastowych obrazków) może pomóc w wizualizacji, ale kwestia orientacji w przestrzeni ciekawa i warta sprawdzenia, myślę.
Odpowiedz
#6
Tu chodzi bardziej o rozbudzenie wyobraźni. Mózg dalej kreuje obraz, chce dalej grać. A wtedy łatwo to "zobaczyć".
W razie pytań chętnie pomożemy.
Odpowiedz
#7
To nie lepiej wtedy spróbować z grami 3D?
Odpowiedz
#8
Może i lepiej, nie wiem, nie znam innych gier. Ale ta ma coś w sobie, że wkręca się i zostaje na trochę dłużej. No i faktycznie pomaga w ćwiczeniach, przynajmniej w moim przypadku.
W razie pytań chętnie pomożemy.
Odpowiedz
#9
Gdyby tak to działało to bym od dawna nakładał smoki pozerajace smoki pozerajace budynki pozerajace ludzi. Wiesz co ci przysworzy lepszą orientację w przestrzeni? Bardziej jak będziesz się orientować w relanej przestrzeni.
Odpowiedz
#10
Twierdzę, że w moim przypadku akurat tak to działa i mi pomaga. Swego czasu to właśnie dzięki tej grze miałam świetne postępy, jeśli chodzi o nakładanie. Nie mówię za to, że u każdego to zadziała, zwyczajnie dzielę się czymś w mojej opinii wartym uwagi.
W razie pytań chętnie pomożemy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości