Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niestabilny Wonderland....
Kategoria
#1
Tak jak w temacie... Gdy wchodzę do WL i z pełną świadomością próbuję wyobrazić sobie ...tak jak wielu z Was pisało... ,, piękną łąkę i drzewo z huśtawką" lub ,, 2 fotele w małym domku przy kominku by porozmawiać z tulpą"... U mnie to tak nie działa... No więc.... Wyobrażam sobie piękną łąkę, obok tulpa (która jeszcze ze mną nie rozmawia) wszystko z maksymalnym skupieniem i ... Na siłę staram się utrzymać wszystko pod kontrolą. Próbuję z nią porozmawiać czy coś...ledwo trzymając się na nogach... Nie mm pojęcia jak to powiedzieć... Po kilku sekundach tracę kontrolę i WL wypełnia coś takiego: https://vimeo.com/113091250 (oglądnijcie całe). Czas w jakim toczy się akcja świruje.... może przyspieszyćnawet 20 razy, kolory, plugawe postacie i miejsca z najbardziej spaczonych zakątków pornhubu/4chana/kraina grzybów/MLG/cokolwiek na końcu Internetu.... Zmieniają się bez przerwy .... Jakby coś walczyło ze mną o kontrolę.... Zastanawiam się czasem czy nie stworzyłem kiedyś niechcący tulpy/cienia/whatever gadając sam do siebie.... Moja kontrola w WL jest naprawdę mała... Boję się że zrażę do siebie KL bo moja posrana głowa wymyśli ....coś(?) co będzie prześladować tulpę w WL lub ona sama zwariuje. No więc ....wie ktoś jak ustabilizować i zwiększyć kontrolę w WL?
PS. Pozdrawiam wszystkich fanów kucyków MyLittlePony czy jakoś tak bo.... wybiłem ich dzisiaj całą hordę w WL. Taka urocza rzeź... Buhahahahaha.... *evil laugh*
#2
Prawdopodobnie za mało się koncentrujesz, trudno ci zebrać myśli, bo nie masz ku temu warunków? Spróbuj, kiedy będziesz miał całkowity spokój i ciszę.
Być może też twój umysł nie potrafi jak na razie 'ogarnąć' takiej przestrzeni, jaką jest łąka. Spróbuj wyobrazić sobie jakieś zamknięte pomieszczenie, będzie ci łatwiej utrzymywać jego obraz.
Kiedy wchodzisz do wl? Zaraz przed zaśnięciem? Jesteś ostatnio zmęczony lub niewyspany? To może powodować ten brak kontroli nad myślami. Twój mózg próbuje wszystko przetworzyć, tak jak podczas snu i dlatego myśloświat wariuje.
#3
Nah, masz po prostu głowę zasypaną internetowym śmieciem.
Ogranicz dopływ takiego syfu do Twojego życia i wsio.
#4
Ib. napisał(a):Nah, masz po prostu głowę zasypaną internetowym śmieciem.
Ogranicz dopływ takiego syfu do Twojego życia i wsio.
Oczywiście, co ja piszę. Jak zwalczać, problem, to u źródła, Ib.! big grin
#5
Po prostu też swojego czasu też przez to przechodziłam.
Ale serio, ograniczenie hehestronek typu 4chan, (i porno też, przykro mi :<) i odbieranie mniej śmieciowych bodźców (głośna muzyka, migające światełka, htrz htrz wszystko naraz) bardzo pomaga na skupienie. Dodatkowo zalecam spacery - nie muszą to być od razu maratony, ale 10 minut dziennie to już sukces.
#6
Tia łatwo powiedzieć. big grin Co do tego filmu to moje ...przygody w WL są 50% mniej hentai i 300% więcej.... rzeczy ....po których zobaczeniu 'normalny' człowiek poszedłby do psychiatryka i miałby czterech muskularnych panów wokół siebie 24/7 tounge. Gdy już czuję się na tyle sfrustrowany tym wszystkim to... wybielam wszystko wokół na kolor śnieżnobiały i mam kilka sekund na...przeproszenie czy coś... tulpy zanim dziwactwa zaczną się rodzić ;x
#7
Toteż mówię. Zamiast na siłę pchać się do swojej zaśmieconej wyobraźni, daj sobie kilka dni na wyciszenie i oczyszczenie swojej podręcznej pamięci z tego, co Ci przeszkadza.
#8
Stary, jako forumowy duchowny, egzorcyzmuje cię!
Weź się na wstrzymanie i nie wstawiaj takich filmików, dobra?
Serio, coś takiego, i mózg masz na ścianie.
Nie wiem... pff.... posrana sprawa. U mnie w wl czasami pojawiają się wilkołaki, ale boją się ognia, a przy rewolwerach padają jak muchy, ale walka z całym światem...
Dobra, moje rozwiązania:
Strażnik: Silnie ukształtowany npc/servitor mający za zadanie ogarniać wl.
Core: Gdzieś na forum opisano ich działanie, jak znajdę, to podrzucę.
Brak wl: Bez wl da się żyć, ja na przykład, wpgóle do niego nie wchodzę (i mamy do ciebie o to żal)
"Nie pytaj świata dokąd zmierza, bo nie daj Boże Ci odpowie"
(To są Unisiaste wyrażenia) [A to wypowiedzi Kayli]
Df = Tulpa, Dm = Tulpamancer
#9
*klepie szariego po plecach*
Mało internetu widziałeś, dziecko.
#10
*Patrzy ze strachem w oczach*
... bogowie..
"Nie pytaj świata dokąd zmierza, bo nie daj Boże Ci odpowie"
(To są Unisiaste wyrażenia) [A to wypowiedzi Kayli]
Df = Tulpa, Dm = Tulpamancer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości