Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test osobowości: 16personalities
#61
To bardzo ciekawy test, powiem szczerze.

Kiedy rozwiązywałam go pierwszy raz, moim wynikiem była osobowość ISTJ , "Logistyk".
Dzisiaj (20/10/16, podejście 2) wynik, to ISFJ, "Obrońca".
Odpowiedz
#62
Psychologią osobowości zajmuję się na szerszą skalę i możliwe, że podzielę się tym ze społecznością jak znajdę chwilę czasu. MBTI jest moim zdaniem mocno niedopracowane w porównaniu do tego, w czym siedzę. Uważam też, że żaden test nie jest miarodajny, niemniej ten robiliśmy kilkukrotnie z czystej ciekawości.

Mój wynik: ENFP
Sehrrei: INTJ

W sumie się zgadza (zwłaszcza u Sehrreia).
- A czy ma pan w ogóle jakieś ludzkie uczucia?
- Mam.
- Na przykład?
- Głód.
- I co jeszcze?
- Nuda.
Odpowiedz
#63
Kiedyś już robiłem ten test, ale nie pamiętam wyniku, jednak jest inny, niż dziś: "Pośrednik" INFP-T
Osobiście nie przywiązuję wagi do takich testów, zrobiłem z czystej ciekawości.
Odpowiedz
#64
https://www.16personalities.com/pl/osobowosc-infp
Odpowiedz
#65
Hej!! 
Pora na małą analizę!!! 
(<Luna>brzmi głupawo...-_- i dwuznacznie)
Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość. Bo zapewne jestem tu z tego samego powodu co część z Was.
Idąc za radą innych posiadaczy tulpae, (w licznych artykułach, nie będe wymieniał, bo życia nie starczy) przy kreacji swojego myślokształtu postanowiłem dać mu całkowitą swobodę i dowolność w przybieraniu cech, jak płeć, wygląd, etc.
Teoria zakłada (wysnuta przez wyżej podpisanego, ale pewnie większość tak myśli) iż charakter/osobowość tulpy wykształci się sama i że nie mamy na to wpływu. Ale no cóż sumą tego co doświadczyliśmy w ciągu życia i że mienimy się jego/jej/tego hostem "istotka" wewnątrz jest niejako od nas mocno zależna on naszego postrzegania, sposobu bycia, myślenia, tego w jaki sposób podejmujemy decyzje. Jakkolwiek by na to nie spojrzeć dzielimy z nią nasz procesor (mózg), a każda jednostka (my jako hości) myśli w określony sposób i ma określony schemat na rozwiązywanie problemów, odczuwanie itd. . Tyle samo ile ludzi, ile zdań na temat. No to jak to jest z tymi tulpami i jak mocno jest to zależne?
Ja np. jako skrajny introwertyk i typ romantyczno-uczuciowy zostałem obdarowany (albo ukarany...?) tulpą rodzaju żeńskiego która nie dość że przejawia cechy ekstrawertyzmu, to jeszcze jest bardziej analityczna, zdecydowana i przywiązuje wagę do doznań jakie jej dostarczam w tym sensorycznym, pięciozmysłowym świecie niż do rzeczy mniej fizycznych, które gloryfikuje ja (inaczej bym jej nie tworzył). Pomijając fakt bycia wścibską, natrętną dalej jest mocno uczuciowa jak ja i raczej działa intuicyjnie etc. xD
 Mi osobiście - na starcie, jawi się obraz jakby "Duala". Osobowości o mocnym kontraście między biegunami poszczególnych MOICH cech. Jak to wygląda u was? Wybierzcie tą "najbliższą", "najważniejszą" tulpę (wiem że to jak z dziećmi, lub książkami i to trudne wybrać tę jedną bo wszystkie się kocha) jeśli posiadacie w liczbie mnogiej i przeanalizujcie ich cechy w imię nauki, sprawdźcie jak to wygląda. Czy istnieje jakaś zależność? Czy też uzupełniacie swoje cechy, braki, etc. ? I jakie wnioski to Wam nasuwa.

https://www.16personalities.com/pl/darmo...osobowosci

Jeśli macie z tym problem, tu umieszczam link do testu (wyżej) badającego raczej ogólnikowo wasze cechy osobowości i skłonności do "czegoś tam".
Pamiętajcie jednak, że to nie zawsze będzie na 100% odzwierciedlać stan faktyczny "Was" - jako ludzi/tulpy.
To tylko test, a człowiek jest mimo wszystko dużo bardziej złożoną istotą. 
A są i tacy, co równie jak w horoskop, w takie "pierdoły" nie wierzą - też szanuje.
Możecie go rozwiązać najpierw Wy,  a potem wasze tulpy.
Powodzenia  wink 
Niech moc będzie z Wami.
Odpowiedz
#66
Wątek scalony.
Odpowiedz
#67
Naskrobałeś się, nie ma co. Sporo można się o sobie dowiedzieć, porównując charaktery swój i tulpy; jeszcze fajniej jest zrobić to po jakimś czasie od ostatniego testu.

Mój wynik to Dowódca.
Wynik Sary: Działacz.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#68
Lubie pisać xD (w sumie, to lubię każdy wyraz twórczej ekspresji)
Ja - INFP - Pośrednik (jak parę latek temu robiłem, było tak samo)
Luna - ENTJ - Dowódca
Jedyne co mi przychodzi na myśl to to że oboje działamy jakby intuicyjnie (N), bo taka jest główna funkcja mózgu. Z tym że Luna jakby uzupełnia część cech po przeciwnych biegunach. Po części by się zgadzało bo często nakłania mnie do ruszenia tyłka i zrobienia czegoś produktywnego/socjalizującego zamiast siedzenia na dupalu i oglądania Netflixa czy grania na konsoli. Co sugeruje ekstrawertyzm. Potrafi też analizować wnioski lepiej niż ja sam (tj. bez niej) a przynajmniej nie zajmuje to wieków to jest chyba (T) - logika. Te wnioski też nie bez pomocy. I potwierdzają założenia. A sam test to zaledwie jakiś ułamek "Ja", choć tendencje przedstawia. U Ciebie działa to dość podobnie z tego co widze. Bo bardziej skrajne cechy są dualne.
Odpowiedz
#69
ENTP-A - Dyskutant
Zgadzam się z tym w 100%
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości