Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zacząć ? poradniki mało co pomagają.
Kategoria
#1
Cześć, O tulpach dowiedziałem się dwa dni temu (dlatego dokopałem się do tego forum) przeczytałem poradnik znajdujący się na tej stronie
jednak nic nie potrafię zrozumieć,na razie to stworzyłem ten tak zwany WonderLand ale nie potrafię stworzyć tulpy poprostu nie wiem od czego zacząć, Dlatego proszę doświadczonych o pomoc a konkretnie jak stworzyć tulpe i o co chodzi z tą wizualizacją.
pozdrawiam i czekam na odpowiedź smiling
Odpowiedz
#2
Ej, ej, ej! Spokojnie. Więc twierdzisz że chcesz mieć tulpę. No dobra, ale najpierw wszystko ogarnij. Potem zdecyduj. Po póki co widzę, że dużo chcesz, a niewiele rozumiesz. To kiepsko. Nie wydaje mi się, żeby poradniki były napisane skomplikowanym językiem, postaraj się trochę. Zrozumienie poradników i FAQ to naprawdę niewielki wysiłek w porównaniu do tego, który trzeba włożyć, żeby doprowadzić tulpę do stanu używalności.
heart 05.04.2005
Odpowiedz
#3
{Według mnie, powinno się najpierw porządnie przemyśleć swoją decyzję, a dopiero później zabrać się za tworzenie....}
Wybór to kwestia nadziei.
Każda opcja jest zła, my mamy nadzieję, że wybraliśmy tą lepszą.

Jednostka jest niczym wobec ogółu.
Ogół jest niczym bez jednostki.

Jakaś mądra sentencja, która uciekła...
Odpowiedz
#4
Przemyślenie decyzji to jedna sprawa. Druga sprawa, to czy rzeczywiście nasze poradniki są pomocne? Szczerze mówiąc sam nie skorzystałem z żadnego choć wszystkie przeczytałem.
Odpowiedz
#5
Z nadmiaru wiedzy głowa nie wie, które informacje przyswajać.
Odpowiedz
#6
(01-08-2015, 23:18)Mon napisał(a): Przemyślenie decyzji to jedna sprawa. Druga sprawa, to czy rzeczywiście nasze poradniki są pomocne? Szczerze mówiąc sam nie skorzystałem z żadnego choć wszystkie przeczytałem.

https://drive.google.com/file/d/0B6dOoWf...edit?pli=1 - Ten na pewno pomaga. Bez niego nie miałabym tulpy, i w sumie moja koleżanka też. Jeśli autor tematu z tego poradnika nie korzystał, to niech to nadrobi.
S Ca Co L A J
~
Co komu do tego, jak i tak mniejsza o to?

Odpowiedz
#7
U mnie wyglądało to mniej więcej tak: Najpierw tulpie nadałem kształt, po czym umieściłem ją w wonderlandzie. Na początku wyglądała jak "kukiełka" nie ruszała się ani nie odpowiadała, a ja cały czas do niej mówiłem, nawet poza WL. Z czasem zaczęła się poruszać i odzywać, były to krótkie wypowiedzi. Następnie stworzyła swój własny WL i rozmawiałem z nią jak z innym człowiekiem. To tak w skrócie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości