Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teoria tulp (nie wiem jak nazwać xC)
#11
@Mollyier
wydaje mi się że tyle co host przy LD

@Beni
a nie można po prostu przejąć kontroli spowrotem?
Odpowiedz
#12
@Flitter: może, ale mówię o przypadku, kiedy się tego robić nie chce, tylko skorzystać z takiej sytuacji i ćwiczyć dalej. Dla niektórych samo osiągnięcie chociażby tego stanu jest czymś "dużym", a skoro już to osiągasz, to po prostu nie chcesz tego psuć.
Odpowiedz
#13
(20-08-2015, 14:32)Beni napisał(a):  Ale straszliwie dziwne robi się, kiedy host budzi się "z tyłu", a tulpa na froncie jeszcze śpi. Z racji bycia na froncie pozostaje budzić tulpę, albo leżeć i kwiczeć.

Zdarzyło się Wam to kiedyś?
Odpowiedz
#14
@Dusty: tak, wiele razy.
Odpowiedz
#15
Z tego co tu obserwuje ciężko trafić na tulpę, która chce przejmować ciało "tak na dobre". To mało atrakcyjne w porównaniu do wonderlandów, w których myśloformy się obracają na codzień.

Ale im dłużej siedzi się "z przodu" tym bariera maleje. Kniazia w każdej chwili może mnie wypchnąc z ciała, ale jeśli chodzi o samą barierę to nie jestem traktowany przez układ ochronny jako zagrożenie.
Odpowiedz
#16
no to gratuluję odwagi
ja przeważnie przerywam w najlepszym momencie bo boję się że nie dam rady wrócić a to chyba główny czynnik wpływający na siłę tej bariery
Odpowiedz
#17
/B/My na przykład nie mamy WL'u a i tak ja uważam, że posiadanie ciała na stałe jest... Głupie i pełne minusów. Jakiś czas temu mieliśmy serio długiego switch (z parę godzin) to miałem problem z utrzymaniem równowagi i miałem lekkie zawroty głowy, chociaż mogło to być spowodowane paroma innymi czynnikami, więc pewnosci nie mamy/
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz
#18
(26-08-2015, 08:23)Braver napisał(a): Jakiś czas temu mieliśmy serio długiego switch (z parę godzin) to miałem problem z utrzymaniem równowagi i miałem lekkie zawroty głowy, chociaż mogło to być spowodowane paroma innymi czynnikami, więc pewnosci nie mamy
Skoro były inne czynniki, to czemu zakładasz, że to przez switch?
Odpowiedz
#19
(30-08-2015, 12:28)Mon napisał(a):
(26-08-2015, 08:23)Braver napisał(a): Jakiś czas temu mieliśmy serio długiego switch (z parę godzin) to miałem problem z utrzymaniem równowagi i miałem lekkie zawroty głowy, chociaż mogło to być spowodowane paroma innymi czynnikami, więc pewnosci nie mamy
Skoro były inne czynniki, to czemu zakładasz, że to przez switch?

Dlatego Braver użył słowa "mogło", było jednak to mało możliwe. Od czasu napisania tamtego postu sytuacja się powtórzyła z dwa razy - przy switchu i tylko przy switchu pojawiały się ów problemy
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości