Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wprowadzenie do tulpomancji. Co to jest i jak działa?
Kategoria
#17
(19-03-2016, 22:37)Ro Tembrin napisał(a): Dlaczego masz negatywny stosunek do erotyki? Co jest w niej 'złego'?

Co rozumiesz przez 'nieegoistyczne utrzymanie tulpy'?

Skąd założenie, że ze swojej roli nie będzie czerpać przyjemności? Albo, zależnie od cech, z jakich będzie się składać, lub jakie wykształci, ta rola będzie jej obojętna.

Nawet gdy się nie chce? W końcu jakiś, chociaż pomniejszy cel, trzeba sobie ustawić, bo inaczej wpada się we frustrację.

Ogólnie, erotyka dla mnie to temat tabu. Może to być efekt kręgu kulturowego w którym się wychowuje mój host, albo moja decyzja., nie jestem pewna. Erotyka ogólnie jest powiązana z seksem (nie całkowicie, ale w dużej mierze), a mnie on obrzydza.

Utrzymywać ją dla niej samej, lub nawet dla czyjegoś szczęścia.

Nie powiedziałam, że nie może z tego czerpać przyjemności, ale naprawdę przeraża mnie opcja kreacji tulpy pod takim kątem.

Do frustracji może też doprowadzić niemożność osiągnięcia swojego celu.
To, czy dana osoba jest dobra lub zła, definiują jej wybory.
Jestem zła.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wprowadzenie do tulpomancji. Co to jest i jak działa? - przez Kirliana Imaginateri - 19-03-2016, 22:56
Wprowadzenie do tulpomancji. Co to jest i jak działa? - przez Siriana - 01-04-2016, 08:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości