Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wprowadzenie do tulpomancji. Co to jest i jak działa?
Kategoria
Też sądzę, że lepsza jest opcja ze zbiorem realnych historii, ale poczekajmy jeszcze na parę wypowiedzi.

(06-06-2016, 16:06)wojtas12 napisał(a): Według mnie lepiej będzie opisanie historii paru osób. Nowi będą mogli mniej-więcej zobaczyć jak to jest mieć tulpę, z perspektywy osoby, która już ma tulpę. Dość ciekawy pomysł. Z chęcią pomogę.

Super! Jeśli tylko wejdzie w życie opcja druga, napiszę do ciebie.
Odpowiedz
Na początku myślałam, że po to są wątki w 'Moja Tulpa', no ale rzeczywiście te klasowe przykłady raczej tam nie piszą. Jestem za.

Wysłane sową pocztową
Odpowiedz
Ja już wcześniej wyraziłam opinię, mogę wyrazić ją jeszcze raz.
Budowanie sztucznej historii jest bez celu, bo tulpy to sprawa zbyt indywidualna, trzeba by bardzo uogólniać zagadnienia.
Więc opcja nr 2 jest lepsza.
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
Odpowiedz
(07-06-2016, 06:15)Siriana napisał(a): Na początku myślałam, że po to są wątki w 'Moja Tulpa', no ale rzeczywiście te klasowe przykłady raczej tam nie piszą. Jestem za.

Kiedy pojawił się ten pomysł, też od razu przyszedł mi na myśl dział 'Moja Tulpa'. Rzeczywiście, to zbiór 'case study', ale żeby użyć go we wprowadzeniu musiałbym odblokować dostęp do niego dla niezarejestrowanych, a poza tym - kto będzie się przebijał na 'dzień dobry' przez choćby i dwa wątki po 10, 20 stron?

Także też sądzę, że warto.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości