Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Tulpa postrzega nas w inny sposób?
#1
Witam...
Ostatnio zmieniłam swój pogląd na świat dzięki Dei'emu.
Okazało się że on widzi inaczej niż ja, nie wiem dlaczego. Dowiedziałam się o tym dopiero kiedy umówiliśmy się że ja narysuję jego, a on mnie. (jpg niżej)
Odnośnie obrazka... On powiedział że naprawdę tak wyglądam. Dei tylko tak mnie widzi, w WL i w RW. Kiedy powiedziałam mu że mam zielone oczy był zdziwiony i oznajmił mi że są całe czarne. Kiedy zaczął opisywać mi inne rzeczy "jego oczami" zaczęłam się martwić (o ile to możliwe)
Czy wasze tulpy też tak mają? Widzą świat inaczej? Mam się bać?


https://plus.google.com/u/0/108840194184...4084925317


Jeśli post się nie podoba to usunę, spoko...
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki''  
Odpowiedz
#2
Źle wstawiony obraazeq
 -------Wstaw w sygnaturę patetyczny cytat, lub kolory twoje i tulp-------
Odpowiedz
#3
Nie mamy dostępu do twojego komputera, to nie widzimy, spróbuj wgrać obrazek tutaj: http://imgur.com/ ^^
Co do nas, moje tulpy od zawsze widziały mnie taką, jaka jestem, choć czasami lubiłam się 'poprzebierać' wl czy też uczesać inaczej.
Odpowiedz
#4
U nas podobnie jest jak u Siriany. Moje tulpy widzą mnie w WL tak jak wyglądam teraz. Twoja tulpa Chiruzu pewnie rysowała cię z pamięci. Być może zapamiętała, że miałaś czarne oczy w WL.
Odpowiedz
#5
U nas jest tak, że braver postrzega świat odrobinę inaczej, ale tylko podczas switcha. Na podstawie wspomnień z switcha, wiem, że jedyne różnice to:
-Nasycenie barw świata jest większe
-Chodzenie po kamiennej plaży boso jest bardziej przyjemne niż bolesne
^tego typu detaliczne różnice
/B/.../ - Tak będę cytować Bravera
Ludzie często cytują Wiedźmina "Jeśli mam wybierać między złem, a złem to wolę nie wybierać wcale" zapominając, że  " [...]niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze” . "
Odpowiedz
#6
(10-06-2016, 13:25)wojtas12 napisał(a): U nas podobnie jest jak u Siriany. Moje tulpy widzą mnie w WL tak jak wyglądam teraz. Twoja tulpa Chiruzu  pewnie rysowała cię z pamięci. Być może zapamiętała, że miałaś czarne oczy w WL.

Nigdy tak nie wyglądałam...
On twierdzi że cały czas tak wyglądam.
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki''  
Odpowiedz
#7
Znaczy w WL przybieram postać szczura xD
 -------Wstaw w sygnaturę patetyczny cytat, lub kolory twoje i tulp-------
Odpowiedz
#8
Chiruzu, co jest w tym martwiącego?
Ja akurat widzę host tak, jak ona siebie zaprojektuje, ale zapewne byłoby możliwe, żebym postrzegał ją tak, jak sam bym zaprojektował. W sumie, czym taki proces różniłby się od tworzenia czegokolwiek innego w WL?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości