Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wonderland] Zmiana WL
Kategoria[Wonderland]
#1
Witam, otóż mam pewien problem. Za nowy Wonderland przyjąłem sobie swój pokój, jednak tu pojawia się problem, otóż jest on bardzo, chaotyczny, ma bardzo dużo szczegółów i trudno mi się na nim skupić. Oliwy do ognia dodaje to, że prawei zawsze mam w nim bałagan, co jeszcze bardziej utrudnia sprawe. I tu moje pytanie, czy można zmienić wonderland nawet po jakimś czasie? Najlepiej na coś prostszego. A jeśli tak, może mi ktoś opisać jak to najlepiej i najłatwiej zrobić? Poza tym, takie luźniejsze pytanko, jakie wy macie Wonderlandy?
JUST DO WHAT COMES NATURAL

Odpowiedz
#2
Co prawda nie znam się na Wonderlandach, ale może by pomogło jakbyś spróbował WL poszerzyć poprzez wyobrażenie sobie wyjścia z pokoju i przeprowadzkę? Wiesz, otwierasz drzwi, wychodzisz z Yuno... Smiling

Mój WL to rozbudowane uniwersum, łączące w sobie dużo wymiarów, ale to ci raczej nie pomoże Big Grin
Odpowiedz
#3
Wonderland to twoja wyobraźnia - tylko i wyłącznie. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie zmienić dowolną rzecz i to nadal będzie po prostu WL.
Jeśli aktualny wystrój twojego pokoju przeszkadza ci w przeniesieniu go do świata wyobraźni, opróżnij pokój w WL, a potem wstaw tam tylko potrzebne rzeczy. Nie musisz wyobrażać sobie, że je wynosisz czy czegokolwiek, co każe ci skupiać się zbyt mocno. Niech te rzeczy znikną, a potem pojawią się tylko potrzebne. To pierwsze, co mi przychodzi na myśl, a co mogłoby ci to ułatwić.
Jeśli chcesz stworzyć coś nowego, możesz użyć pomieszczenia, które odwzorowałeś, jako korytarza do innej wersji WL, z drzwiami do niej prowadzącymi. A potem stwórz to, co będzie dla ciebie wygodne.
My mamy jakiś podstawowy WL, niewielkie mieszkanko, na szczególne okazje; zwykle jednak Sarę przywołuję obok siebie, bo nie czujemy obie potrzeby rozwijania WL.
Odpowiedz
#4
(20-06-2017, 21:09)krx napisał(a): I tu moje pytanie, czy można zmienić wonderland nawet po jakimś czasie?
Oczywiście. Zarówno zmiana jak i rozbudowywanie Wonderlandu to tak naprawdę nic trudnego, choć może być z początku ciężkie przez wzgląd na przyzwyczajenie.
Pomysł Reptili z wyjściem jest bardzo dobry, ponieważ za drzwiami może znajdować się cokolwiek zechcesz, a ponadto jeśli z przyzwyczajenia będziesz na początku wizualizował sobie pokój - procedura wychodzenia wcale się nie zmieni i nie będzie powodu do paniki. Ponadto wychodzenie drzwiami jest bardziej... naturalne niż rozbijanie Wonderlandu na cząsteczki i składanie go na nowo. Choć to drugie brzmi zabawniej.

(20-06-2017, 21:09)krx napisał(a): jakie wy macie Wonderlandy?
Mój wonderland to góry w których wiecznie panuje zima. W sumie to mamy z Wiliamem jeden ulubiony klif nad przepaścią i nic więcej. Zrezygnowałam ze wszystkich domów czy pokoi, bo Wonderland jest tylko dodatkiem i nie spełnia żadnych istotnych funkcji ani dla mnie, ani dla Willa.
Odpowiedz
#5
My mamy ośrodek zwany Centrum, mieści się w jakiejś odleglości od Miasta, w którym normalnie zyjemy. Dookoła ośrodka są tereny leśne, etc.
Mnogość


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości