Forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kreacja] Wasze sposoby na stworzenie tulpy
Kategoria[Kreacja]
#1
Cześć! Od jakiegoś czasu staram się kreować tulpe, jednak wiem że niezbyt mi to wychodzi. Jak wy tworzyliście wasze tulpy? Jakie były wasze sposoby/protipy?  Najbardziej zależy mi na sposobach bez WL, bo ten niezbyt mi wychodzi w tworzeniu.  sleepy
Odpowiedz
#2
Tworzenie? Masz na myśli by ci odpowiedziała w końcu czy samą jej formę?
Never one   [Obrazek: Jgh23SH.png]  Without the other
Odpowiedz
#3
Nie, o samo zaczęcie. Czyli nadawanie cech, i samo rozpoczęcie - jeszcze przed forcowaniem.
Odpowiedz
#4
Nadawanie cech najwygodniejsze jest w wl, niestety. Swoją drogą każda czynność, która skupia się na tulpie to forcing. U mnie to wyglądało tak, że całymi dniami mówiłam do siebie. Tylko, że mówiąc ,,do siebie" wierzyłam, że mówię do tulpy. Oczywiście miałam wątpliwości, ale się nie poddawałam.
Never one   [Obrazek: Jgh23SH.png]  Without the other
Odpowiedz
#5
Po jakim czasie się odezwała i co powiedziała? Kiedy i jak poczułaś że tam jest/że ci odpowiada? O czym z nią rozmawiałaś zanim odpowiedziała?
Odpowiedz
#6
1. Dość wcześnie, bo chyba po trzech dniach intensywnej rozmowy. Ciężko jest to wyczuć. Mogłabym napisać, że od pierwszych chwil rozmowy, ale nie sądzę, że to był on.
2. Tak jak wcześniej napisałam ciężko jest to wyczuć kiedy faktycznie tulpa odpowiada, ale z góry zakładałam, że cały czas to on mówi. Takim faktycznym dowodem na jego istnienie było gdy rozmawialiśmy o gustach i nie wszystko mu odpowiadało.
3. Komentowałam wszystko co robię i dzieliłam się przemyśleniami.
Generalnie we wszystkim najbardziej pomógł mi artykuł, który Ro przetłumaczył, dotyczący neurobiologicznych podstaw istnienia tulpy. Dlatego, że zrozumiałam jak w naszym mózgu powstaje tulpa było mi łatwiej to wszystko opanować. Natomiast to już jest takie moje osobiste odczucie.
Never one   [Obrazek: Jgh23SH.png]  Without the other
Odpowiedz
#7
Podczas rozmów o gustach odpowiadała jako takowymi zdaniami, czy po prostu pytałaś "A czy podoba ci się *nazwa*?". Jeśli nie, to kiedy zaczął odpowiadać chociaż kulawymi zdaniami?
Odpowiedz
#8
Pytałam. Odpowiadał całkiem normalnie, ale potrafił skończyć wypowiedź w połowie zdania lub też długo myślał nad słowem.
Never one   [Obrazek: Jgh23SH.png]  Without the other
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości